reklama
Země: Polsko Polsko

Štětín, Polsko 7/2024

Zaletěl jsem si na víkend do Štětína, jen tak pro zajímavost. A zpátky vláčkem. Je to vcelku zajímavé místo a protože tam bylo špatné počasí, posunul jsem se až do Svinoústí, kde bylo slušně.

Je to Balt a to na hranici Polska a Německa. Na pláži byla hranice označena vyšlapanou čárou. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 05.08.2024
Autor: Marin7
  • Re: Štětín, Polsko 7/2024

         

    A kde jsou fotky? Takto je to jen plácnutí informace.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.08.2024
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Štětín, Polsko 7/2024

           

      Jsem hlava dubová :-)

      https://www.rajce.idnes.cz/marin7/album/2024-7...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.08.2024
      Autor: Marin7
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Štětín, Polsko 7/2024

             

        No vida, je to tady. Jenom mě trochu udivila ta cesta zpátky vlakem, a k tomu jistě přes Berlín, to asi byla darda.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.08.2024
        Autor: Pepíček
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Štětín, Polsko 7/2024

               

          Vláčkem to bylo fajn. Jel jsem do Ostravy, takže mimo Berlín. Dokonce jsem i seděl, i když jsem místenku neměl a bez místenky nebyla moc šance. Letenka do Štěnína 500Kč a vláček zpátky taky. Když se to koupí přes aplikaci dopředu, jsou ceny velmi lidové.

          Škoda jenom toho bordelu s místenkama. Někdy jdou koupit a někdy ne. A někdy by měly být zadarmo a nejsou vůbec. Chyba systému. :-(

          Ve Štětíně u letiště je malé nádražíčko se slepou kolejí. Odjezdy jsem moc nezkoumal a šel raději pěšky do většího města. Ale jezdí odtud vláčky do Kolobřehu a to je dobrá vychytávka.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 05.08.2024
          Autor: Marin7
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Štětín, Polsko 7/2024

         

    Konečně mám prostor kouknout na všechny fotky.
    Svinoústí je pěkný název. My to kdysi překřtili na Svilušku :o))) Ten jejich název přístavu se nedá vyslovit :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.08.2024
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Štětín, Polsko 7/2024

           

      Tak sis udělala brigádu a dohnala resty. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.08.2024
      Autor: Marin7
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Štětín, Polsko 7/2024

             

        No, ještě mi pár alb chybí...
        Ale zítra je také den... teda doufám... :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.08.2024
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Štětín, Polsko 7/2024

         

    I já sleduji tvé výlety. Loni na podzim se mi podařilo objet skoro celý Štětínský záliv na kole. Na té hranici u moře jsme nocovali. Letos zase pokukuji po Baltu, např. po Helu, kde ty jsi nedávno také byl.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.08.2024
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Štětín, Polsko 7/2024

           

      Tak to je super. U té hranice je lesik, ale se zakazem vstupu. Tak jsem poposel dal, az na pevninu. To si nocoval v tom lesíku?

      Celé Polsko mi prijde jako taková zakopana hřivna. Čechům se tam moc nechce, ale jsou tam krásná místa.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.08.2024
      Autor: Marin7
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Štětín, Polsko 7/2024

             

        Co v poslední době pozoruji, tak jak se Chorvatsko začíná kvůli turistům vztekat, začíná se čím dál víc propagovat Polsko.
        Vypadá to, že kdo nestihl Polsko doposud, bude se za rok, za dva přetlačovat s davy turistů. Ale to už nebude to obyčejné "zapomenuté" Polsko...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.08.2024
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Štětín, Polsko 7/2024

             

        Zákaz jsem neviděla, ale nechtělo se mi do písku, tak jsme byli kousek před tím chodníčkem přímo na hranici u cesty, poblíž té brány.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.08.2024
        Autor: Quatsch
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Štětín, Polsko 7/2024

               

          Vzpomněla jsem si, že byl les někde oplocený a na plotě byly cedule, které jsem pak ještě viděla i někde zcela jinde.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 07.08.2024
          Autor: Quatsch
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Štětín, Polsko 7/2024

                 

            Vlastně ty zákazy jsem viděl jenom na polské straně. Na německé byla pláž pro psy. :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 07.08.2024
            Autor: Marin7
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Kouzelná Mazurská jezera na kola

 (CK Hoška Tour)
24.08.2024, 8 dní
11 250 Kč
cyklistický Autobusem

Podél Baltu na kole

 (CK Cyklotur)
30.08.2024, 7 dní
11 920 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Víkend na kole v České Kanadě 27.-29.9.

Hledám: Víkend na kole v České Kanadě 27.-29.9.
12.08.2024
Hledáme cyklistky i cyklisty na víkendovku 27. - 29.9. Cyklovíkend v České Kanadě nás zavede do pohraniční oblasti…

Hledám: Cyklistka z Prahy

04.08.2024
Ahoj, hledám tu pohodovou cyklistku na cyklovýlety do okolí Prahy dle dohody a třeba i na dál

Hledám: parta cyklistu , cela CR

Hledám: parta cyklistu , cela CR
02.08.2024
Ahoj vsichni, momentalne pobyvam v Moravskoslezkem kraji a hledam partu cyklistu idealne z teto lokality ale neni…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

214 cyklistů (13 přihlášených)

LABE - Proti proudu

  "Ty, Monolema, kam jedeš letos na dovolenou, zase na kolo? To ti ten Řím nestačil?""...ne, jedu na vodu..."…
Monolema | včera

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | 16.07.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024