reklama
Země: Česko Česko

Návrhy na Nákolácký sraz v roce 2025

návrhy na jarní a podzimní sraz 2025

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: včera v 13:17
Autor: HMS
  • Re: Návrhy na Nákolácký sraz v roce 2025

         

    Letošní oba srazy máme zdárně za sebou, ten podzimní velmi úspěšný skončil nedávno. Na srazu jsme se na konkrétním místě, kde bude jarní nebo podzimní sraz nedomluvili, ale nějaké návrhy máme. www.zandov.eu/rezervace/v tomhle kempu jsem byla letos a bylo to tam opravdu hezké. Na stránkách mají uvedeno, že začínají 11.4. a končí 19.10. takže by tu šel uspořádat jarní, tak podzimní sraz. Trasu v okolí mám projetou jen jednu, ale oslovila jsem skoro místního nákoláka a slíbil, že by s trasami pomohl, i když bydlí v Děčíně.
    Celý kemp bohužel není k dispozici, pouze tyto chatky a karavany nebo stany. Objednání by bylo každý za sebe platí se celá chatka a chtějí zálohu.
    o zděné moderní chatky s kuchyňským koutem č. 21 - č. 25 (5 chatek každá po 4 lůžkách)
    o zcela nové moderní zděné chatky s kuchyňkou č. 31 - č. 35 (5 chatek každá po 4 lůžkách)
    o ubytování v karavanech a stanech
    začátek května i konec září zřejmě nebude úplně v provozu místní kiosek, kde točí pivo a jiné, ale na stránkách píší, že o víkendu je v provozu, ale snad by se dalo domluvit, že by bylo otevřeno už od čtvrtka. v případě jarního termínu 8.5. až 11.5. s nájezdem 7. 5. , podzimní vychází 25.9. až 28.9. tedy počítám nájezd a konec. Je tam i jakási „společenská místnost tedy 14“ hned vedle kiosku slouží jako jídelna.
    Tak to je návrh ode mne, prosím o další návrhy.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: včera v 13:18
    Autor: HMS
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Návrhy na Nákolácký sraz v roce 2025

           

      ještě odkaz
      www.zandov.eu/rezervace/

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: včera v 13:19
      Autor: HMS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: dnes v 14:11
    Autor: Valdek
    • Re: Návrhy na Nákolácký sraz v roce 2025

           

      Je tam možnost ubytovat 25 osob v budově.Najdete na stránkách kempu i další info.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: dnes v 14:14
      Autor: Valdek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Seznamka

Hledám: Cyklovyjížďky na e-kole

19.09.2024
Hledám prima parťáka - cyklistu s e-kolem ve věku cca 60 let na společné pohodové výlety do okolí Prahy i dále. Já…

Hledám: Nejen z mého kraje - parťačku nejen na kolo :-)

01.09.2024
Ahoj,rád bych vyrazil na projížďku s parťačkou. Sdílení zážitků je přece jen prima :-). Jezdím na kole bez motoru…

Hledám: Parťáka nejen na kolo

30.08.2024
Ahoj, já 180 cm, 52 let, mladistvého vzhledu i myšlení, hledá parťáka na kolo. Odpoledne, víkendy, okres Plzeň …
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

342 cyklistů (9 přihlášených)

Bikepacking přes Slovensko pokračuje: Z Čachtic do Gaderské doliny

Poté, co jsme se dvěma dětmi úspěšně projeli Malé Karpaty a zjistili, že náš syn Oskar je schopen ujet až 50…
Kristina | 03.10.2024

Centrální stezkou od západu na východ_3

Úterý 23. červenceKdyž pominu stále trvající vedra, začal dnešek příjemně. Ráno jsme měly poměrně brzy…
Aar | 02.10.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 11. část

Kolečko se uzavírá Ještě v Kazachstánu jsme byli tak trochu celebrity. „Zdrastě, jak se máte? Viděl jsem vás…
Peggy | 24.09.2024