reklama
Země: Česko Česko

bunda na kolo

Jakou bundu na kolo co vydrží v dešti cenově levnější cca do2000kč

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.09.2024
Autor: martinek
  • Re: bunda na kolo

         

    Už před dost roky jsem si kupoval nepromokavou bundu na kolo Hannah. Moc ji nenosím, nemám rád vodu, ale párkrát jsem ji měl a hodně dobrá, malá, skladná, lehká dlouhá záda a rukávy, kapuca a je skutečně nepromokavá. Tehdy stála nějak kolem 1500.
    Koukám do jejich nabídky a vypadá to, že tahle jí je hodně podobná
    https://www.rockpoint.cz/panska-bunda-hannah...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.09.2024
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: bunda na kolo

         

    Mám něco podobného, jak píše Lelek. Do deště je potřeba bunda opravdu nepromokavá s kapucí. Tato má větrací otvory a barvu, která je na silnici dobře vidět.
    https://www.waragod.cz/mac-in-a-sac-nepromokava...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.09.2024
    Autor: bara2
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: bunda na kolo

           

      objednáno ta zelená vypadá dost dobře

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.09.2024
      Autor: martinek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: bunda na kolo

         

    Ty odkazované bundy vypadají lákavě. Ale máte ty bundy vyzkoušené osobně v dešti?
    Já si kdysi pořídil nepromokavou bundu na kolo. Jo, nepromokavá je dokonale. Její druhé jméno je "igelit". Stačilo mi v ní v dešti vyjet z Kamenice do Křížkového Újezdce https://mapy.cz/s/hanazepucu a byl jsem pod bundou mokrý od potu úplně stejně, jako bych ani žádnou neměl. Také jsem ji raději sundal, i když pršelo... Promočený jsem byl stejně, tak nač se ještě pařit ;-)

    Je jasné, že při fyzické námaze se zpotím pod oblečením vždy. Ale jak hodně?

    Prosím o Vaše zkušenosti s odkazovanými bundami:
    • Kolik km / hodin jste v budnách ujeli a jak hodně jste v nich byli zpocení?
    • Ty skládací kapuce také fungují, nebo je to jen kus tenké látky co hned promokne?

    Ď. za příp. odp.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.09.2024
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: bunda na kolo

           

      Tak, když prší, jezdím v tom, jsem v suchu a nestěžuju si.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.09.2024
      Autor: bara2
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: bunda na kolo

             

        Moc do deště nevyjíždím, ale co si naposledy vybavuji, jela jsem v tom jako ve větrovce někdy zjara za tmy brzo nad ránem až skoro k hranicím, nějakých 60km. A to ani nepršelo, neměla jsem na hlavě kapucu, sloužilo mi to prostě jako větrovka i proti rannímu chladu. Poslední pořádný slejvák byl na té fotce, to nás chytla koncem února bouřka, to fakt promoknout nechceš ;-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.09.2024
        Autor: bara2
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: bunda na kolo

               

          Ď. za odp.
          A délka přes záda a délka rukávů je dostatečná ke Tvojí standardní velikosti oblečení, nebos raději objednávala bundu o číslo větší?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.09.2024
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: bunda na kolo

                 

            Já ji dostala darem. Je to M, je mi trochu volnější, ale asi S by mi bylo zase malé, jsem tak někde na hranici těch dvou velikostí . Ruce mám dlouhé, s většinou konfekce mám s délkou rukávů problém, bunda má rukávy dost dlouhé a i délka vzadu mi vyhovuje. Líbí se mi, že kapucu přetáhnu přes helmu, hlava pak díky tomu pěkně větrá a nemokne. Větrání na zádech je fajn, ale v teple a v dešti se budeš pařit ve všem, co nepromokne. Zázraky, že to fakt nepromokne a bude to dýchat, jak triko, se nekonají, tomu neveř. To si musíš vybrat podle situace, od čeho chceš navlhnout, případně přizpůsobit námahu.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 03.09.2024
            Autor: bara2
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: bunda na kolo

                   

              No goretexová bunda asi bude lépe odpařovat pot, ale to si budeš muset řádně připlatit.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 03.09.2024
              Autor: Brahma
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: bunda na kolo

                     

                Pohybuju, goratex nedýchá a boty z toho šly okamžitě pryč. Není důvod, proč by z toho měla dýchat bunda. Ale název je pěknej a údernej, to prodává ;-)
                Bunda z toho je tlustá a nosíš ju v zimě, to se zdaleka tak nepotíš.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 03.09.2024
                Autor: bara2
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: bunda na kolo

                       

                  Proboha nevyjadřuj se k něčemu o čem víš prd. Goretex má spoustu různých materiálů. Nejleší materiál co existuje je, respektive byl je Goretex Shakedry, bohužel výroba byla neekologická a tak už se to nedělá, doprodávaly se zbytky.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 03.09.2024
                  Autor: xtonda
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: bunda na kolo

                   

              > v teple a v dešti se budeš pařit ve všem, co nepromokne

              To dá rozum, zas nespadl jsem z ovocného stromu z čeledi růžovitých Prunus cerasus. Já jen, zda to není úplný igelit. Dosavadní informace jsou nadějné!

              Už jen to, že s mojí Eskou dohromady atakujeme půl druhého metráku, napovídá, že úplně bez potu to jaksi nepůjde.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 03.09.2024
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: bunda na kolo

         

    Mně osobně vyhovuje moirové tričko s dlouhým rukávem a přes něj klasický teplý dres. Nepromokavé to není vůbec, ale i úplně promočené to hřeje dost na to, abych nezmrznul. Podmínkou je moc nezastavovat nebo mít v záloze něco suchého na převléknutí.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.09.2024
    Autor: NightRider
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: bunda na kolo

           

      Souhlas, taky to tak řeším, nepromokavou bundu už ni nevozím. Jako nouzovku kdyby bylo opravdu zle, tak vozím "jednorázovou" pláštěnku. Sbalená je v mini balíčku 7 x 9 x 1 cm, a když se přes ní natáhne dres nebo bunda, tak se v ní dá i docela dobře jet než přestane lejt ledová voda nebo než někam zalezu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.09.2024
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Seznamka

Hledám: Cyklovyjížďky na e-kole

19.09.2024
Hledám prima parťáka - cyklistu s e-kolem ve věku cca 60 let na společné pohodové výlety do okolí Prahy i dále. Já…

Hledám: Nejen z mého kraje - parťačku nejen na kolo :-)

01.09.2024
Ahoj,rád bych vyrazil na projížďku s parťačkou. Sdílení zážitků je přece jen prima :-). Jezdím na kole bez motoru…

Hledám: Parťáka nejen na kolo

30.08.2024
Ahoj, já 180 cm, 52 let, mladistvého vzhledu i myšlení, hledá parťáka na kolo. Odpoledne, víkendy, okres Plzeň …
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

226 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 11. část

Kolečko se uzavírá Ještě v Kazachstánu jsme byli tak trochu celebrity. „Zdrastě, jak se máte? Viděl jsem vás…
Peggy | 24.09.2024

Dámská 2024 – jezero Milada, Děčínský Sněžník, Ploučnice, Husí cesta a z Roudnic

Začínáme další desítku naší tradiční Dámské, dlouho jsme nevěděly kam vlastně pojedeme a kdy pojedeme. Radka…
HMS | 18.09.2024

Slovinsko – Rakousko – relax v lázních Zreče 13.6. až 18.6. 2024

Letos opět s Mamutem, líbí se nám precizní připravenost tras i znalost místa, kde vedou trasy po cyklo i…
HMS | 18.09.2024