reklama
Země: Německo Německo

Berlín 2024/7

Je mi to trapné, že sem pořád dávám fotky a na kole už moc nejezdím. Pouze na koloběžce a to ještě ne po Berlíně. :-(

Berlín mě příjemně překvapil. Čekal jsem špínu, migranty a celkový rozklad, jako jsem to slyšel o Paříži. Ale je to pohodové město, velice příjemné a zajímavé.

Navečer jsem skočil do náhodného S-bahnu s nápisem Potsdam. Až později jsem zjistil, že je to Postupim a další krásné město.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: dnes v 09:01
Autor: Marin7
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Rakouské a Bavorské Alpy

 (CK Mamut tour)
14.08.2024, 5 dní
13 990 Kč
cyklistický Autobusem

Bavorsko – Tyrolsko na kole

 (CK Mamut tour)
18.08.2024, 5 dní
13 990 Kč
cyklistický Autobusem

Moselská cyklostezka

 (CK Kudrna)
20.08.2024, 6 dní
9 800 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

269 cyklistů (7 přihlášených)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | 16.07.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024