reklama
Země: Česko Česko, Německo Německo, Dánsko Dánsko, Polsko Polsko, Švédsko Švédsko

Mapy tras Eurovelo

Nevíte někdo, zda se dají někde na internetu najít online mapy, kde by byly vyznačeny evropské cyklotrasy Eurovelo. Konkrétně mi jde o Švédsko, úsek Karlskrona - Oskarshamn, kudy vede trasa Eurovelo 10.

[ Zpět ]
Datum: 20.07.2011
Autor: MarekD
  • Re: Mapy tras Eurovelo

         

    Já jsem zas hledal něco jako databázi cyklostezek a cyklotras, pořádnou, kde by se dala třeba i plánovat trasa jen po nich a nenašel jsem...

    [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2011
    Autor: zdendazzz
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Mapy tras Eurovelo

         

    Jakžtakž bikemap.net
    Přepnout na volbu "open cycle map". Ne vždy jsou ty barevné čáry popsané, ale když člověk tuší, kudy ta trasa cca vede a která z těch čar to tedy je, dá se to použít.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2011
    Autor: Ifča
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    •      

      Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

      Datum: 22.10.2011
      Autor: ASI
  • Re: Mapy tras Eurovelo

         

    na oficialnej stranke maju toto: http://www.eurovelo.org/routes/overview-route... ale mne sa zda, ze na spominanej http://www.opencyclemap.org/ to je podrobnejsie vyznacene

    [ Zpět ]
    Datum: 18.01.2012
    Autor: milano.pk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Bavorsko – Tyrolsko na kole

 (CK Mamut tour)
17.07.2024, 5 dní
13 990 Kč
cyklistický Autobusem

Mazurská jezera na kole

 (CK Cyklotur)
05.08.2024, 7 dní
11 440 Kč
cyklistický Autobusem

Rakouské a Bavorské Alpy

 (CK Mamut tour)
14.08.2024, 5 dní
13 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

348 cyklistů (7 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024