reklama
Země: Francie Francie

Francie

Chtěli bychom navštívit Provence na kole, nějaké lehčí trasy. Prosím o informace a případně i tipy na cyklomapy v českém, nebo aspoň anglickém jazyce. Díky

[ Zpět ]
Datum: 22.06.2006
Autor: Teddy
  • Re: Francie

         

    Pro cestování po Provence doporučuji buď mapu Michelin Regional č. 528: Provence, Côte d’Azur – 1:200 000 s kótami a vyznačenými sedly) nebo turistické topomapy IGN France TOP100 s vrstevnicemi, kterých je ale na celou Provence potřeba několik.

    Otázka je, co jsou to lehčí trasy ... ani po rovině kolem Rhôny to nemusí být jednoduché, když začně foukat Mistral :-) Jako inspiraci pro výlety si dovoluji odkázat na reportáž z naší loňské cesty do tohoto regionu: http://www.cyklostranky.cz/vypravy/provence2005 a také na mé čtyři typy na putování v kraji Vaucluse, které vyšli vloni na podzim v časopisu Cykloturistika (č. 10/2005 tuším).

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Francie

           

      : -)

      [ Zpět ]
      Datum: 01.12.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ej)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Provence na kole

 (CK Mamut tour)
24.05.2025, 8 dní
16 500 Kč
cyklistický Autobusem

Bretaň na kole

 (CK Mamut tour)
06.06.2025, 10 dní
22 500 Kč
cyklistický Autobusem

Bretaň na kole

 (CK Mamut tour)
20.06.2025, 10 dní
22 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: jednotlivce,páry,skupiny

15.01.2025
Pro společné vyjížďky na kole,v zimním období pěšky po Česku i zahraničí. Nejlépe důchodci,kteří mají dost času -…

Hledám: Parťáky, parťačky, čím víc tím líp

10.01.2025
Pro výlety i cestování na kole i bez kola. Víc lidí = víc zábavy, nápadů, možností. Sólojízda je trochu nuda.…

Hledám: Horsky prusmyk lezení na kole v maroku, v Atlas

29.12.2024
Horsky prusmyk lezení na kole v maroku, v pohoří Atlas. hledáme partnera na kolo. jedeme 1500-1800 km autem.…

PR články:

Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

362 cyklistů (11 přihlášených)

Rodinný bikepacking končí: Z Nízkých Tater přes Muránskou planinu až do Dobšiné

Po noci strávené na horské chatě jsme se probudili a zjistili, že jedno z kol na mém zamčeném bicyklu bylo…
Kristina | 20.01.2025

Nekonečná bikepackingová dobrodružství: Objevování Velké Fatry

Po návratu z hudebního festivalu, kde jsme s manželem prožili bouři, jsme se vrátili k našim dětem, které…
Kristina | 13.01.2025

Napříč Českem aneb tak trochu jiná dovolená

V sobotu dopoledne přijíždíme s mou drahou ženou do Vyššího Brodu - do známého města na jižním okraji Šumavy.…
JohnyB | 27.12.2024