reklama
Země: Francie Francie

Tour de France 2005

Zdarec, nejede nekdo na Tour de France 2005? Nebo ma nekdo s cestou a pobytem na Tour zkusenosti. Daji se jet v prubehu zavodu nektere etapy? Diky za info

[ Zpět ]
Datum: 23.02.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Paya ([email protected]))
  • Re: Tour de France 2005

         

    Na Tour jsem chtěl letos jet, bohužel nesehnal jsem lidi. Chtěl jsem se speciálně podívat na etapu do Courchevel. Jinak 10 etap přes nejkrásnější sedla, noc ve stanu, doprovod. auto, jídlo vlastní. Šternberk u Olomouce

    [ Zpět ]
    Datum: 05.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Zbyněk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tour de France 2005

           

      Ahoj Zbynku, nevim jestli Ti nakonec vloni vyslo vyrazit na Tour, ale pokud ne a chtel bys jet letos, jsme 2, kdo by mel zajem. Vychazi to celkem dobre na cervencove svatky. Dystak dej vedet. Dik a mej se. Gabca

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Gabca ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tour de France 2005

             

        Ahoj, v tomto termínu už mám Šumavu, ale chtěl bych ještě udělat akci KAŇONY JIŽNÍ FRANCIE - Provence+Přímořské Alpy. Původně jsem to měl nachystáno pro CK Alpina, ale pro malý počet lidí se to neuskuteční, tak to zkouším ještě soukromě. Termín původního zájezdu je 8. -19.6.(měly by zrovna kvést levandule), lze to ale mírně posunout. Mám připravený podrobný popis tras a odpovídající naskenované mapy.
        Zbyněk

        [ Zpět ]
        Datum: 26.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Zbyněk)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tour de France 2005

         

    .

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (asi rok prospal jak šípková růže)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Kolmo kolem Bretaně

 (CK Kudrna)
17.07.2024, 12 dní
19 800 Kč
cyklistický Autobusem

Burgundsko – Cesta na kole kolem vína

 (CK Extremtour)
26.07.2024, 9 dní
13 500 Kč
cyklistický Autobusem

Alsaská vinná stezka na kole

 (CK Extrem Tour)
06.08.2024, 9 dní
14 450 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

443 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024