reklama
Země: Litva Litva, Lotyšsko Lotyšsko

Pobaltí na kole

Ahojte,
nemá někdo zkušenost s cestováním na kole v pobaltí - Litva, Lotyšsko, Kaliningrad? Případně i Estonsko. Hlavně ten Kaliningrad je takový nejasný a nepřehledný. Zvažuji projet Lotyšsko, Litvu, Kaliningrad do Polska... A možná až z Estonska. Ale to už je dálka... Na těžko na kole. Nemá někdo zkušenosti a poznatky? Nebo neznáte někoho, kdo tam byl? Rád bych s někým prohovořil tamní situaci.
Předem díky za snahu pomoct mi.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 14.10.2024
  • Re: Pobaltí na kole

         

    Ahoj, jeli jsme vloni na 3 týdny celá rodina, cca tento okruh: https://mapy.cz/s/padubomaha
    Mohu poradit, pokud budu umět. Plánuji sepsat článek (články) do blogu, ale nebude to hned.
    Ad Kaliningrad. Také jsme zvažovali, ale... bylo tam několik ale, proč jsme to nakonec zavrhli.
    1) Vloni nebylo možné získat elektronická víza zdarma, a ta klasická byla hodně předražená. (teď už jsou snad zase obnovena)
    2) Nebyl v provozu ten hraniční přechod na Kurské kose, což by nás zrovna zajímalo a hodilo se to do trasy.
    3) Nebyli jsme si jistí, zda v dnešní době chceme jet do Ruska. (morální dilema)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: včera v 09:28
    Autor: Peggy
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Seznamka

Hledám: Cyklovyjížďky na e-kole

19.09.2024
Hledám prima parťáka - cyklistu s e-kolem ve věku cca 60 let na společné pohodové výlety do okolí Prahy i dále. Já…

Hledám: Nejen z mého kraje - parťačku nejen na kolo :-)

01.09.2024
Ahoj,rád bych vyrazil na projížďku s parťačkou. Sdílení zážitků je přece jen prima :-). Jezdím na kole bez motoru…

Hledám: Parťáka nejen na kolo

30.08.2024
Ahoj, já 180 cm, 52 let, mladistvého vzhledu i myšlení, hledá parťáka na kolo. Odpoledne, víkendy, okres Plzeň …
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

296 cyklistů (3 přihlášení)

Bikepacking přes Slovensko pokračuje: Z Čachtic do Gaderské doliny

Poté, co jsme se dvěma dětmi úspěšně projeli Malé Karpaty a zjistili, že náš syn Oskar je schopen ujet až 50…
Kristina | 03.10.2024

Centrální stezkou od západu na východ_3

Úterý 23. červenceKdyž pominu stále trvající vedra, začal dnešek příjemně. Ráno jsme měly poměrně brzy…
Aar | 02.10.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 11. část

Kolečko se uzavírá Ještě v Kazachstánu jsme byli tak trochu celebrity. „Zdrastě, jak se máte? Viděl jsem vás…
Peggy | 24.09.2024