reklama
Země: Francie Francie

Dovolená v Burgundsku

Ahoj všichni,
naplánoval jsem dovolenou v Burgundsku, kolem Burgundského kanálu z Dijonu a kolem kanálu Nivernais na jih. Našel jsem trasu i kempy.
Chtěl bych se dozvědět ještě zkušenosti: jak kvalitně je cesta značená, jak se dají kempy dohledat, jak jsou na přelomu července a srpna plné. Chybí mi kus stezky mezi St. Florentin - Auxerre. Tam se to asi bude muset vzít po silnicích. Jinak jsou někter úseky stezky psané jako ve stavbě, ale nepodařilo se mi zjistit ze kterého roku ty údaje jsou.
Takže kdo to znáte, budu vděčný za jakékoliv informace.

[ Zpět ]
Datum: 12.07.2010
Autor: batoh
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Kolmo kolem Bretaně

 (CK Kudrna)
17.07.2024, 12 dní
19 800 Kč
cyklistický Autobusem

Burgundsko – Cesta na kole kolem vína

 (CK Extremtour)
26.07.2024, 9 dní
13 500 Kč
cyklistický Autobusem

Alsaská vinná stezka na kole

 (CK Extrem Tour)
06.08.2024, 9 dní
14 450 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

513 cyklistů (13 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024