reklama

Z Čech přes Santiago až na Mys Finisterre za 30dní

Teď už sedím doma a z té krásy už nějaký čas nemluvím:-)..odkaz na www.santiago2007.cz. Děkuji Všem kteří to podpořili a podporuji ty , kteří do toho jdou.

[ Zpět ]
Datum: 06.08.2007
Autor: top
  • Re: Z Čech přes Santiago až na Mys Finisterre za 30dní

         

    Pekne, pekne! chcelo by to viac fotiek.

    Tiez som tam bol na biku. Vtedy som sa odvazil len na tu 850 km cast z St.Jean Pied de Port. Bolo super, ale dnes by mi to prisla uz nuda. Balkan a vychod je omnoho zaujimavejsi.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.08.2007
    Autor: alo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Z Čech přes Santiago až na Mys Finisterre za 3

         

    Parada! Vim presne jak ti je.... booze, divat se na ty fotky, hned bych jela znova.
    Koukam ze si tam mel taky peknou kosu. To je hruza, 6 stupnu.... Na Cruz de Ferro... My meli to samy, jenze navic lilo jak z konve, foukal vitr a byla mlha ze nebylo videt na 20 metru.... fakt zazitek!

    [ Zpět ]
    Datum: 23.08.2007
    Autor: Klarita
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Z Čech přes Santiago až na Mys Finisterre za 3

           

      Hola..Klarito, tak se dívám na tvoje fotky z Cruz de Ferro a křičím.."si hrdina":-)....raději se obleču bo na mně jde z těch fotek zima:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 24.08.2007
      Autor: top
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Z Čech přes Santiago až na Mys Finisterre za 3

             

        Zdar, v Galicii prší podle dlouhodobých statistik hodně moc. Já jsem tam byl v r. 94 v květnu. Pršelo 17 dní v jednom kuse. Teploty 10-15. Viz mou knížku "Vandry s Bejkem". (Kdybych nebyl skromnej, řekl bych že je to perfekt čtení.)
        ahooj Honza Vlasák

        [ Zpět ]
        Datum: 21.10.2007
        Autor: Howgh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Bavorsko – Tyrolsko na kole

 (CK Mamut tour)
17.07.2024, 5 dní
13 990 Kč
cyklistický Autobusem

Kolmo kolem Bretaně

 (CK Kudrna)
17.07.2024, 12 dní
19 800 Kč
cyklistický Autobusem

Bernské Alpy na kole

 (CK Mamut tour)
25.07.2024, 6 dní
13 590 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

459 cyklistů (11 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024