reklama
Země: Portugalsko Portugalsko

Madeira

Madeira bude asi spíš na pěší túry než na kolo, že?

[ Zpět ]
Datum: 09.10.2003
Autor: Neregistrovaný uživatel (Rosťa)
  • Re: Madeira

         

    určitě ne. přes vanoce se tam s kolem chystám.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.11.2003
    Autor: Neregistrovaný uživatel (paww)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Madeira

           

      Tak dej po vánocích vědět, jak to tam vypadá.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.11.2003
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Rosťa)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Madeira

         

    Kluci neblbnete! To je na pesarny, samo, na kole to tam nekde taky pujde (nekde), potkal jsem tam behem 14ti dnu par particek freerideru, tj. pickupem na Pico Airieiro (1800m) a behem 30km k mori. Mozna jeste tak na silnicaku pro lehce uchylneho vrchare (znam na kole dost alpskych prusmyku a za uchyla se nepovazuju), autem jsem na Madeire do kopce jezdil na 1icku nebo 2ojku, z kopce taky, lesnacky tam zkoro nejsou, cesty podel levad jsou na pesmo a obcas s drzenim rukou, jinak pad 100m dolu. Pesakoval jsem tam 14dni, mel sebou obleceni na kolo, kdybych si ho pujcil, ale ono to fakt na to kolo nejni, s tim radsi jinam, takle bude Madeira jen kulisou - z Madeiry nebudete mit nic, spatne si zajezdit se da i jinde....

    [ Zpět ]
    Datum: 13.11.2003
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Fikus)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Madeira

           

      Myslel jsem si to. To jsem zvědavej, s čím přijede paww.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.11.2003
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Rosťa)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Madeira

           

      Na Madeiře se dá jezdit na kole!!! Dá se vyšlapat i na Pico do Areiro a dají se sjíždět i jednodušší levády, a to tam, kde jsou širší obslužné chodníčky. Chce to jen trochu vůle, horské nebo trekové kolo a hlavně netrpět závratí. Pro silniční kolo to fakt není. Menším problémem je, jak vyjet z Funchalu, je to rozlehlé město s poměrně rušnou dopravou, ale i to se dá řešit. Nejlepší kombinace pro Madeiru je něco sjezdit na kole, něco coby pěšák a na jeden dva dny půjčit auto.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.01.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Marie)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Madeira

             

        hrozně se omlouvám, že jsem se tak dlouho neozval. ale v práci nestíhám, a taky jsem zapoměl kam jsem všude o Madeiře psal. Svým způsobem máte pravdu všichni, na kole se tam jezdit dá i nedá. Ale mi JEZDILI. I kdyz jsme ty kopce proklínali, tak o to silnější zážitky z toho máme. Ani za nic bych neměnil s těmi autoturisty co na odpočívadle vyskočili z auta udělali pár fotek a jeli dál. Madeiru jsme objeli celou, výjezd na Pico Areiro je nezapomenutelná věc. Přejezd z Monte přes horskou planinu, kde je klima jak na Islandu ti taky zůstane vryt navždy v cyklistickém srdci. Jenom dodám, že jsme jeli na horácích ve dvou (s mojí super cyklopartnerkou) a asi tři dny jsme měli odpočinkový. Najeli jsme kolem 350 km. Ono to není moc, ale v místních podmínkách, kdyz nehoníš kilometry a chceš opravdu něco vidět a vychutnat si to, to je slušný výkon. Je toho hrozně moc co by se dalo napsat, kdyby vás zajímali nějaký podrobnosti, tak napište. slibuju že se tu ukážu častěji. :o))

        [ Zpět ]
        Datum: 14.05.2004
        Autor: Neregistrovaný uživatel (paww)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Madeira – turistika po květinovém ostrově

 (CK Hoška Tour)
26.07.2024, 11 dní
36 980 Kč
pěší turistika Letecky

Madeira – turistika po květinovém ostrově

 (CK Hoška Tour)
09.08.2024, 11 dní
36 980 Kč
pěší turistika Letecky

Madeira – turistika po květinovém ostrově

 (CK Hoška Tour)
30.08.2024, 11 dní
36 980 Kč
pěší turistika Letecky
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

436 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024