reklama
Země: Slovinsko Slovinsko

Slovinsko 2024

Letos jsem si opět "musel" zajet do Slovinska. Je to moje srdeční země. Vyrazili jsme s kamarádem začátkem května na podobnou trasu jako jsem jel už loni s jiným parťákem.
Vyrazili jsme z Bovce podél Soči do Kobaridu. Odtud přes Livek na hraniční hřeben Kolovrat s krásnými výhledy. Pak zase dolů k Soči do Nové Gorice. Vipavskou dolinou přes kopečky a Rakov Škocjan do Cerknice. Mají tam parádní veliké jezero, které ale v létě mizí. Dál jsme pokračovali do Lublaně, Škofja Loky, do kopce okolo kostelíku v Jamniku. Dolů do vesnice Kropa a k Bledu (tam to moc nemusím). Krásnou dolinou říčky Radovna do Mojstrany a Dovje (kemp). Výjezd nalehko pod Triglav k Aljažáku (Aljažev dom). Poslední parádní etapa vedla přes sedlo Vršič zpátky do Bovce. Cesta nám trvala 8 dní, ujeli jsme asi 450 kilometrů. Bylo to zase nádherný! Moc jsme si výlet užili.

Kdo má nervy a trpělivost na hodně fotek, prosím, poslužte si:

https://www.rajce.idnes.cz/vlli/album/2024-05...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 14.06.2024
Autor: vlli2
  • Re: Slovinsko 2024

         

    Tak jsem to proklikal. Hezký fotky, jistě moc zajímavý výlet, až na ty krpály, ty vypadají občas i děsivě. Ale dobrý, chlapi.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.06.2024
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Slovinsko 2024

           

      Díky! Krpály byly, ale pomaličku se dá vyjet všechno. I slézt z kola se dá. To jsme se nestyděli :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.06.2024
      Autor: vlli2
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Slovinsko 2024

         

    Ráda si posloužím, ale musím mít trpělivost, až budu mít více času. Jsem totiž několik hodin po návratu ze stejné lokality - Soča, Vršič, Radovna ...
    Na fotce já a Sava Dolinka.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.06.2024
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Na kole pod štíty Julských Alp

 (Hoška Tour)
17.07.2024, 6 dní
10 350 Kč
cyklistický Autobusem

Pod štíty Julských Alp na kole

 (Hoška Tour)
17.07.2024, 6 dní
10 350 Kč
cyklistický Autobusem

Slovinsko a Rakousko na kole

 (CK Mamut tour)
18.07.2024, 6 dní
13 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

357 cyklistů (0 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024