reklama

Jak jsem si uvařil první pivo.

Stejně jako Čechové a Moravané, i my Slezané máme rádi zlatavý mok zvaný pivo. Uvařit si vlastní pivo. Tato myšlenka mně napadla před několika léty, ale o vaření piva jsem téměř nic nevěděl. Když jsem se konečně dobral k tomu, jakým způsobem se pivo vaří a co vše k tomu takový rádoby sládek…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 21.12.2014
Autor: Papji
  • Re: Jak jsem si uvařil první pivo.

         

    Gratuluji k první várce... k tomuhle se taky chystám, prostory a topení mám, ale nějak to pořád nevychází

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.12.2014
    Autor: highlander
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak jsem si uvařil první pivo.

         

    Prostě borec. Skvělý! Možná jsi tomu věnoval příliš péče. Čím víc péče, tím lepší stupňovitost, ne?
    Jinak mistrem na domácí vaření piva je tu myslím Zdenál (zden42) a nemáš ho tak úplně daleko.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.12.2014
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak jsem si uvařil první pivo.

           

      Od Zdeňka jsem si pochopitelně nechal poradit, ale stejně nejvíc zkušeností sbírám vlastním vařením.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.12.2014
      Autor: Papji
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak jsem si uvařil první pivo.

         

    Tady si musím vypůjčit od klasika...

    "Stejně jsme my Češi šikovnej národ"

    https://www.youtube.com/watch?v=08tNm04IEJE&...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.12.2014
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak jsem si uvařil první pivo.

         

    Gratuluji! Tohle mam v planu uz dlouho. Proto jsem taky vyslal syna studovat potravinarskou chemii :-). Asi je ale lepsi se do toho rovnou pustit...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.12.2014
    Autor: vlli2
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

381 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024