reklama

Dámská ve stopách partyzánů, po hřebeni i po rovině.

Desátý rok „dámské" odškrtnul zase kousek naší hranice, kterou jsme projely vlastními silami s brašnami na kole. Už je to tak, s jedním vynecháním v roce 2007, kdy jsem si těsně před odjezdem zlomila několik žeber, jezdíme s kamarádkou pravidelně na pár dní spolu a říkáme tomu „Dámská jízda".…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.08.2014
Autor: HMS
  • Re: Dámská ve stopách partyzánů, po hřebeni i po rovině.

         

    Z Polomského sedla jsem to na hřeben (a na Šerlich) bral například já před třemi týdny... ;-)

    Jste mi jely kus "naproti". Akorát asi v jiný termín (já tamtudy jel 13.7.)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2014
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dámská ve stopách partyzánů, po hřebeni i po rovině.

           

      však jsme taky na tebe myslely, jestli tohle nebyla ta tvá cesta :-) dolů se ovšem jelo parádně :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.08.2014
      Autor: HMS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dámská ve stopách partyzánů, po hřebeni i po rovině.

             

        To jste museli jet i kolem toho "mého" posedu, ve kterém jsem spal. :) http://mapy.cz/s/bHa6

        Já si to dal na zahřátí nahoru. Jen jsem nejel přes Šerlišský mlýn, ale hřebenovkou, abych nevychládl v klesání... :-D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.08.2014
        Autor: hekynen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dámská ve stopách partyzánů, po hřebeni i po rovině.

               

          Říkaly jsme si,jestli jsi se tamtudy sápal :o)))

          Hele, s Šerlišským Mlýnem si o nic nepřišel. Kdybychom věděly, co je to za túristickou sračku, tak bychom ten ďolík taky objely po hřebeni.
          To si zase příště nechám od někoho poradit, kam se mám podívat a co rozhodně nemám minout.
          Ale abych jen nehaněla - borůvkový koláče byly výborný.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 01.08.2014
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dámská ve stopách partyzánů, po hřebeni i po rovině.

         

    Hezké jste to, holky, měly. Snad se mi příští rok podaří účastnit se XI. ročníku.
    8-))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2014
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dámská ve stopách partyzánů, po hřebeni i po rovině.

         

    Podle minulých ročníků koukám, že jsi nás letos s výškovými metry docela šetřila :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2014
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dámská ve stopách partyzánů, po hřebeni i po rovině.

         

    Rozcestník a můj souhrn dojmů a pojmů
    http://www.vrstevnice.com/akce/2014...

    Hned bych jela zpátky...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.08.2014
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

506 cyklistů (10 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024