reklama

7 dni v Maroku

Sobota 6. 4. 2013Mountain Biking UK je casopis, ktery si kazdy mesic rad kupuju. Dnes jsem byl k jeho koupi okolnostmi donucen. Krtkovi priserne smrdi ponozky. A nove cislo, ktere vyslo prave vcera, obsahuje cykloponozky jakozto prilohu. Ne, ze bych mel potrebu se o sveho kamarada takto starat, ale…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 18.04.2013
Autor: Kryšpín
  • Re: 7 dni v Maroku

         

    Moc se mi to líbilo:-))


    P.S. Jen takovým malinkatým písmenkem bych si dovolila poprosit příště o nabodeníčka:-))

    [ Zpět ]
    Datum: 18.04.2013
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 7 dni v Maroku

           

      Dekuju za reakci. Bohuzel jsme do Maroka leteli z Irska, kde pebyvame a kde jsme si poridili pocitace, ktere nedisponuji ceskou klavesnici. Take me to mrzi.
      Mohu ale pouzivat sprzezsky:-)

      Jo, a pridal jsem par fotek. Nejak se to predtim blbe nacetlo a ani jsem nevedel, jestli jsem to odeslal - zjistil jsem to az ted z newsletteru:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2013
      Autor: Kryšpín
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 7 dni v Maroku

             

        A jo, tak to mi nedocvaklo:-))

        [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2013
        Autor: Lanna
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

410 cyklistů (8 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024