reklama

Balt 2012 - část I. Do Berlína

 
Vyrážíme!

O tom proč k zase k Baltu a proč jinudy - Jak jsme trénovali cestou - Krajinou rybníků a jezer.
 
V srpnu 2010 jsme se vrátili z cesty k Baltu podél Mandavy, Nisy a Odry. "Já bych si to taky chtěla vyzkoušet", prohlásila naše Bětka. "No proč ne, ale ne příští rok, až za dva roky,…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 29.07.2012
Autor: petrp
  • Re: Balt 2012 - část I. Do Berlína

         

    Díky, skvělý čtení. A máš dobrý holky. :-)

    Ten plášť vypadá že se prodřel u ráfku?

    [ Zpět ]
    Datum: 30.07.2012
    Autor: básník
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Balt 2012 - část I. Do Berlína

           

      Přesně tak. Pak jsem si uvědomil, že má své najeto. Zradou bylo, že zvenku vypadal pořád jako nový.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.07.2012
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Balt 2012 - část I. Do Berlína

           

      Ještě si to pořád vychutnáváme. V našem okolí je Petra za hrdinku, ještě se tady nikdy nestalo aby dáma v jejím věku (ani žádná jiná) absolvovala takovouhle cestu.
      Takže jsem zase dneska musel jedné paní cestou z pošty potvrzovat "že to opravdu Petra ujela celé"

      [ Zpět ]
      Datum: 01.08.2012
      Autor: petrp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Balt 2012 - část I. Do Berlína

         

    Pěkné, díky :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2012
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Balt 2012 - část I. Do Berlína

         

    Já jsem si ty zprávy přečetla a prohlédla dnes podruhé. Hned bych vyrazila :)

    [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2012
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Balt 2012 - část I. Do Berlína

         

    pěkné, díky! Nějak jsem tohle vlákno přehlídl a i když si dám blogy, tka na mě nikde nekouká. C9leně jsme koukal po tvým nicku, jestlis něco novýho nenapsal a teprve pak našel a s chutí přečetl.
    A teď na druhej díl...

    [ Zpět ]
    Datum: 04.08.2012
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

504 cyklistů (10 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024