reklama

Es regnet - prší, es sprühregnet - mrholí, immer - stále, pořád

Páteční ráno prvního červencového dne roku 2011 se probouzí do pěkného dne slibujícího příjemné teplo a oblohu s beránky. Sedím, stejně jako včera a stejně jako dny před tím u počítače a zoufale se snažím najít alespoň náznak toho, že předpověď na následující dny, ve které se po třech hodinách jen…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 06.07.2011
Autor: petrp
  • Re: Es regnet - prší, es sprühregnet - mrholí, immer - stále, po

         

    Ahoj,

    moc se mi Váš článek líbil! Tam jsem ještě nebil.
    Připomnělo mi to náš deštivý výlet do Ojbinu a Žitavy...

    [ Zpět ]
    Datum: 06.07.2011
    Autor: Valdek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Es regnet - prší, es sprühregnet - mrholí, immer - stále, po

           

      Mockrát jsem si za těch pár dní tu Žitavu připomínal. Vlastně jsem se díky tehdejší cestě naučil jezdit v dešti.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.07.2011
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Es regnet - prší, es sprühregnet - mrholí, immer - stále, po

             

        Mi již v dešti jezdit uměli... Máme ještě v plánu tu cestu dokončit. Jen je málo dovolené...

        [ Zpět ]
        Datum: 08.07.2011
        Autor: Valdek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Es regnet - prší, es sprühregnet - mrholí, immer - stále, po

         

    Ahoj, Petro + Petře :-), hezký čtení!

    [ Zpět ]
    Datum: 07.07.2011
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Es regnet - prší, es sprühregnet - mrholí, immer - stále, po

           

      Díky za pochvalu. Ještě pořád jsou tady nevybalené věci, nějak se nám nechce zrušit to kouzlo společné cesty. Byla to totiž, jak to dneska správně pojmenovala naše německá kámoška, "Silberhochzeitsreise", jsme teď v líbánkách. :))

      [ Zpět ]
      Datum: 07.07.2011
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Es regnet - prší, es sprühregnet - mrholí, immer - stále, po

         

    Krásně napsaný, zajímavá trasa - jen jsem to dočetla, už bych tam jela :-).

    [ Zpět ]
    Datum: 08.07.2011
    Autor: aila
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

405 cyklistů (7 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024