reklama

Odpružená vidlice suntour XCR

Tak jsem si koupil nové kolo s touto vidlicí. Když jsem vjel do terénu na šutry, začaly se z vidlice ozývat rány, jakoby tam nebylo žádné tlumení. Poslal jsem vidlici na reklamaci a výsledek : vidlice je v pořádku. Máte někdo také takovou zkušenost? Jak to řešit?

[ Zpět ]
Datum: 03.11.2009
Autor: navrc
  • Re: Odpružená vidlice suntour XCR

         

    A co nastavení ???? To není jen sednout a vyjet - manuál sis pročet a vidlici správně nastavil ???
    mám jí taky a kopíruje terének jedna báseň. ;-) Ale - nesmí být zavřená nebo neseštelovaná :-()

    [ Zpět ]
    Datum: 03.11.2009
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Odpružená vidlice suntour XCR

           

      Manual nemám takže nastavení je tak nějak. Můžeš mi poradit? Díky. Jsem rád,že mám naději na příjemné svezení.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.11.2009
      Autor: navrc
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Odpružená vidlice suntour XCR

           

      zdravim
      ake nastavenie presne myslite?
      mam novu XCR RL 120 a jedine co tam mozem nastavit je tvrdost pruzenia ktoru mam vobec problem poznat ci je tvrdsie alebo nie a potom uz len ten lock-out
      "manual" som akoze dostal nic ine sa tan nespomina iba urdzba atd.

      problem mam ten isty ked ide spet tak to da celkom slusnu ranu ako keby to tlmenie skoro vobec nefungovalo
      staci to dvihnut nieco preskocit alebo aj v terene ked dostane moznost sa uplne vratit

      chod ma inak celkom slusny to sa nestazujem za tie prachy ale staci zoskocit z obrubniku a buchne

      je to celkovo dost neprijemne

      [ Zpět ]
      Datum: 25.04.2011
      Autor: tripmag
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

451 cyklistů (4 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024