reklama

Tak, kdo ho kupuje ????

http://www.novinky.cz/koktejl/176184-nejdrazsi...

[ Zpět ]
Datum: 12.08.2009
Autor: XXXL
  • Re: Tak, kdo ho kupuje ????

         

    Nemá to přehazku, ale do hospody mi to stačit snad bude... :)

    [ Zpět ]
    Datum: 12.08.2009
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tak, kdo ho kupuje ????

           

      Teď jde o to, aby měl u tý hospody jak zastavit. Nemá to ani brzdy ! I když zrovna ty by ses s tím asi vypořádal, viď. Zastavil bys o hospodu... :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 12.08.2009
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tak, kdo ho kupuje ????

             

        Nechtěl jsem se tím chlubit, ale když už je to tady... Je to dráhový kolo, vlastní ho spolužák tchána mý dcery a v únoru mi ho na soukromým birminghamským velodromu půjčil. Nic moc, je těžký a ohnul jsem řídítka a kliky.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.08.2009
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tak, kdo ho kupuje ????

         

    Zlato je nejměkčí kov vůbec, tvrdost 2,5 (Mohsova stupnice). Tedy "nevylepšené" zlato, takže takový 80kg poříz by kolo mohl dočista zhroutit. Toto je asi cyklošperk, pro sentimentálního cyklistu do veliké haly s velikým Rubensem na zdi - na platinový stojan mihotavě blýskající vestavěnými safíry...k neuvěření :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 13.08.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (cyklistka Františka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tak, kdo ho kupuje ????

           

      ... a našla jsem další zlaté kolo, lepší, dá se v září vyhrát!!!
      http://www.gtbicycles.cz/gt-navigace-akce-gt-is...

      [ Zpět ]
      Datum: 13.08.2009
      Autor: Neregistrovaný uživatel (cyklistka Františka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tak, kdo ho kupuje ????

             

        Tyjo a zrovna má kamoš svatbu, jinak bych si tam pro něj zajel:-D

        [ Zpět ]
        Datum: 13.08.2009
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Tak, kdo ho kupuje ????

               

          Teda né že by mi k něčemu bylo ale pár stovek by z něj přes aukro mohlo připlout, ne?

          [ Zpět ]
          Datum: 13.08.2009
          Autor: Joe-CUBE
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Tak, kdo ho kupuje ????

                 

            Určitě mohlo. A hlavně se zdá být snadné pro rekreačního cyklistu kolo vyhrát :
            Cit odkaz: "Závod o zlaté kolo vyhrává absolutní vítěz tratě na 100 km. Díky novému systému přepočítacích koeficientů na základě věku a pohlaví může vyhrát zlaté kolo téměř kdokoli, kdo se dokáže porvat s touto tratí a všemi soupeři. Pravidla závodu ale vylučují všechny profesionální jezdce s licencí elite nebo U23 ."

            [ Zpět ]
            Datum: 13.08.2009
            Autor: Neregistrovaný uživatel (cyklistka Františka)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

316 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024