reklama

Dual

Čau, chtěl jsem se zeptat, jestli má cenu investovat do dualových pák. Koupil sem si novou přehazku, ale nějak sem si nevšimll že má opačný chod právě pro dualy. Už dřív sem nad nima uvažoval, tak se chci zeptat jestli maj nějakej význam? Jako jestli se na otm brzdí a přehazuje líp....a taky se chci zeptat, čím se liší dualy LX a XT....je to jen hmotností?
A ještě jedna věc....přehazovačka by mi jela normálně, ale nefakčil by obráceně zas přesmykač?
Dík

[ Zpět ]
Datum: 09.07.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin)
  • Re: Dual

         

    Inverzní přehazovačka samozřejmě vyžaduje obrácené řazení,Dualy se liší trvanlivějším provedením konstrukce určené do o třídu vyšších sad stejně jako klasické páčky.Přesmyk musí být také s obráceným chodem.Ono to potom ztrácí logiku chodu a řek bych že nastává zmatek kam vlastně řadit je li každá páka respektive řadící člen jinak ovládaný.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bike)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

468 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024