reklama

modřanská cyklostezka

Vzhledem k tomu,že dost často, dá se říci při každé jízdě na kole, začínám nebo končím na modřanské cyklobruslomagistrále musím konstatovat, že ne bruslaři
,ale někteří rádobyzávodníci na biku zde všeobecně
ohrožujou provoz .Několikrát se mi stalo,že mě podobné
pako předjíždělo takovým způsobem,že protijedoucí
bruslaři nestačili uskakovat.Tito jedinci mi silně připomínají
některé magory ,kteří mě předjíždějí při cestě autem na chatu přes plnou nebo dokonce dvojitou čáru v duchu
hesla sedněte si všichni na prdel, já mám drahý auto ,potažmo kolo tak přece nebudu brzdit nebo se za někým ploužit.

[ Zpět ]
Datum: 27.05.2009
Autor: Neregistrovaný uživatel (nebiker)
  • Re: modřanská cyklostezka

         

    Tak,tak. Bohužel chování některých jedinců na silnicích se odráží i na cyklostezkách. Čím hustší provoz tím horší chování.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.05.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (och)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: modřanská cyklostezka

         

    Je na case vyznacit na Podolske a Modranske soubezne cyklopruhy. Kdo specha, pojede po hlavni.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Vratislav_bez_prihl.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: modřanská cyklostezka

         

    Tak se tam nemáte tak ploužit, lemry.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Závodník)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

510 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024