reklama

jsou nutné bočnice???

Když jsečm si šel koupit nosič na brašny tak mi řekli, že si musím ještě koupit bočnice aby se mi nejak boční brašny nedostaly do vypletu nebo kdoví kam. Přitom jsem viděl tolik nosičů s brašnama, které bočnice vůbec neměly a i bratranec jezdí už 2 roky bez nich a v poho. Myslíte, že jsou nutné nebo je to vyhození peněz?

[ Zpět ]
Datum: 03.07.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Treker)
  • Re: jsou nutné bočnice???

         

    záleží na tom, jak jsou brašny konstruovány. U některých vyztužených (nebo stahovacích) není třeba mít na nosiči nic, u jiných to potřeba je.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jsou nutné bočnice???

         

    Většina nosičů má na každé straně nejméně 2 vzpěry a pokud mají brašny tuhá záda, nevidím problém. Kámoš má arsenalky a nosič bez úprav, já jsem léta používal brašny od artura a dokonce na nosiči za necelý dvě stovky. Doneslo se mi, že potíže můžou vzniknout u některých typů prázdných brašen. O bočnicích na nosič jsem nikdy neslyšel, fakt existujou?

    [ Zpět ]
    Datum: 04.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re:

           

      jo existujou.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Treker)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jsou nutné bočnice???

         

    Já mám brašny od Authora asi 2 roky a kamarád, který je má také se málem vysekal, když se mu jedna z brašen dostala do kola. Od te doby si dávám preventivně pozor, nejdříve jsem vozil něco rovného v brašně jako výstuhu, ale nyní mám z každé strany zaklíněn jeden drát ve vodorovné poloze mezi výpletem nosiče. Příští úterý si kupuju nového treka a tam jsem si nechal namontovat nosič, který má boční výstuhy. Už pořádně nevím jak to vypadá, ale mohu dát vědět, až to budu mít doma.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Exquisite)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re:

           

      já jsem si nakonec koupit trochu jiný nosič, který už nějaké ty bočnice má. Ale asi je to zbytečné. Je to sport arsenal a až na to uchycení k zadní vidlici rámu je dobrej.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.07.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Treker)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re:

             

        Letitá zkušenost, přijde okamžik kdy budeš rád, že ten nosič ty bočnice má. Já bych už nosič bez bočnic nekoupil. Šťasnou cestu.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.07.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Marco)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jsou nutné bočnice???

         

    V levé kapse mám nářadí a to mi ty kapsu vyztuží, a druhá je stále něčím plná. Takže bočnice nepotřebuju.
    Ale je fakt, že hlavně záleží na blatníkach, kolik mají přichycovacích drátů. Ty by to měly podržet.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Bejbís ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

257 cyklistů (8 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024