reklama

Ložiská zadnej stavby AZUB

'hoj lehocyklisti!
na MAXe 2005 mám na tlmiči už vôľu, budem ho meniť asi onedlho, už má nacajglené 30000km.. Tak rozmýšľam, že by som mohol pri tej príležitosti pozrieť aj na ložiská zadnej vidlice (stavby) = rozobrať, očistiť, namazať.. ale neviem ako na to (nechcem to poškodiť, skúšal som len slabo gumovým kladivom vyklepnúť - po odskrutkovaní matíc,samozrejme :D, ale nešlo to).
Robili ste dakto údržbu / výmenu ložísk zadnej stavby na starších AZUBoch, resp. na novších IBEX/APUS/BUFO?
Ak áno, po koľkých km jazdenia asi?
Za rady vopred ďakujem.

[ Zpět ]
Datum: 20.03.2009
Autor: tomala4
  • Re: Ložiská zadnej stavby AZUB

         

    Jezdím tuším šestý rok a přes třicet tisíc to má najeto určitě a neměnil jsem. A ani jsem nepozoroval žádnou vůli nebo tak něco, takže se o to nestarám a stále funguje....

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2009
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ložiská zadnej stavby AZUB

         

    Nedělal. Jenže já na tom rozhodně nemám 30 000 km. Tak 3000 km na každým.:-))))

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2009
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ložiská zadnej stavby AZUB

         

    prave mam rozobratu styrku, ten čap je tam len nasunuty a v rame su plastove puzdra.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.03.2009
    Autor: miso-BA
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka/Parťačku

dnes
Najde se někdo v blízkém i vzdáleném okolí Chrudimi na cyklovandry na těžko. Mám rád tu svobodu, kdy nevím kam…

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

260 cyklistů (9 přihlášených)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | 16.07.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024