reklama

Author Stratos sx vs. Acstar Florida SX

Jaké byste si koupili? Authora můžu mít za 10500, ale bez servisu, jen záruka. Florida je za 12000 (na netu za 10910, ale také bez servisu).
Díky za rady.

[ Zpět ]
Datum: 17.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Lubosh)
  • Re: Author Stratos sx vs. Acstar Florida SX

         

    Stratose Ti mohu vřele doporučit, mám ho v rodině. Toho "bez servisu" se nemusíš obávat, přece ho opraví v každém normálním cykloservisu. A ten Acstar je také vynikající, i když toho znám pouze teoreticky z propagačních materiálů.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Author Stratos sx vs. Acstar Florida SX

           

      Myslel jsem bez servisu, jako že ho neseřídí před první jízdou ani po 100 km, jak bývá obvyklé (aspoň myslím, že to bývá obvyklé)

      [ Zpět ]
      Datum: 17.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Lubosh)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Author Stratos sx vs. Acstar Florida SX

             

        Tzv. "malý servis", zahrnující prohlídku, promazání, seřízení, případné přecentrování apod. stojí tak do 500,- (jak v kterém servisu). Víc to kolo po prvních pár stovek km vyžadovat nebude.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.06.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Petrolin)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Author Stratos sx vs. Acstar Florida SX

         

    Stratose jsem v rukou neměl, ale každej Author, kterýho jsem jezdil, stál za prd. Mají zkrácenou kostru a to se projevuje na jízdních vlastnostech a jestli nejsi menšího vzrůstu, budeš na tom sedět jak vosa na bomboně. Author už mě nesmí do bytu!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

510 cyklistů (9 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024