reklama

Malá, ale dobrá akcička.

Ahoj, lidi! Máte-li někdo z okolí (i většího) chuť, přijeďte si zazávodit na 1. ročník Bechyńského závodu do vrchu. Je to pouhých čtyři sta metrů do kopce, ale vítěz to nejspíš pojede dvakrát, či třikrát (podle počtu lidí). Koná se to tuhle sobotu, 27.září, v Bechyni (u Tábora.) Bližší informace např. na www.mestobechyne.cz. Čus.

Datum: 21.09.2008
Autor: Neregistrovaný uživatel (Kovki ([email protected]))
  • Re: Malá, ale dobrá akcička.

         

    Tak jsem si myslel, že někdo zareaguje, ale ono se mi to téma neobjeví ani když rozkliknu cyklistické akce, ani nikde na očích, ale musím se k se složitě proklepat přes různé "předešlé strany", a tak. Asi tedy tahle akcička zůstane případným zájemcům utajena. Škoda. (Anebo - nevíte někdo, kam tuhle pozvánku dát, aby si jí všimlo víc lidí?) Dík za tipy a rady.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.09.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kovki)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Malá, ale dobrá akcička.

           

      my tady na Hané / Olomouc/máme podobnou "akcičku" - výjezd na Štrauzák / je to kolem 4,5 km/, taky je to hodně lidové, ale naprostá většina, co jede /včetně mě/ do toho dá všechno

      [ Zpět ]
      Datum: 22.09.2008
      Autor: vladaza
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Malá, ale dobrá akcička.

             

        Čtyři a půl kiláku do kopce - to by mě zabilo! Tedy, záleží na tom, kolik má procent, ale stejně. Tak ať se vám daří!

        [ Zpět ]
        Datum: 23.09.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Kovki)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Malá, ale dobrá akcička.

           

      No, ono nás "pár" totiž bude na téhle akcičce...
      http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=7010

      [ Zpět ]
      Datum: 22.09.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (:o))))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Malá, ale dobrá akcička.

             

        No jo, koukal jsem, ale to je nějaká velká světo- (nebo alespoň moravsko-)známá akce. Ale i tady je ve stejný den "Soběslavský maratón" v MTB, takže se trochu bojím, aby nebyli pořadatelé proti závodníkům v přesilovce. Snad někdo dorazí... Držím vám na Moravě palce!

        [ Zpět ]
        Datum: 23.09.2008
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Kovki)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Malá, ale dobrá akcička.

               

          Jo, jo, bude to náročný. Všechno to sežrat a vypít nebude nic lehkýho.

          [ Zpět ]
          Datum: 24.09.2008
          Autor: Kominík
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Malá, ale dobrá akcička.

           

      Tak už je po závodě, všem zúčastněným se to líbilo! Věříme, že příští rok přijde závodníků více, abychom si pořádně zazávodili (termín je stejný, poslední sobota v září). Tak se tu mějte, cyklistí, príma, a zas někdy ahoj!

      [ Zpět ]
      Datum: 27.09.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Kovki)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka/Parťačku

včera
Najde se někdo v blízkém i vzdáleném okolí Chrudimi na cyklovandry na těžko. Mám rád tu svobodu, kdy nevím kam…

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

143 cyklistů (2 přihlášení)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | 16.07.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024