reklama

Míti kliku

Zdravím, na jednom starším MTB se vymačkala klika (tedy levá) a vypadává - a řeším přiměřenou cenu opravy tohoto popojíždědla.
1/ Na středovou osu s hranolem se dává matka, tedy ne šroub, jak je zvykem u nových strojů. Jsou kliky zaměnitelné, nebo je třeba sehnat zvláštní typ na osu s matkou?
2/ Neválí se někomu něco takového doma? Případně odkoupím (Praha). Jedná se o kliku 175 mm. Příp. existuje něco jako vrakoviště, kde by se daly starší díly sehnat?

Výměna celého středu s klikama za nové by byla nejspíše neekonomická...

[ Zpět ]
Datum: 19.09.2008
Autor: Šlojíř
  • Re: Míti kliku

         

    Jsou zaměnitelné, neválí :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 19.09.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Fénix)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Míti kliku

         

    Al klika 192,-
    klika ocel-plast 110,-
    ... to de, ne?

    [ Zpět ]
    Datum: 20.09.2008
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Míti kliku

         

    Na vrakovišti najdeš akorát kliky co mají vymačkané čtyřhrany :-) Snad se ti ještě bude chtít do kola něco investovat a dát 142,- za hliníkovou kliku.
    http://www.kolaf.cz/?sekce=44&nazev=prevodniky
    Ocelovou neber, pokud nechceš aby se ti kolo převažovalo na jednu stranu :) Tohle Fe provedení je až neuvěřitelně těžké.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.09.2008
    Autor: Neregistrovaný uživatel (DéTé švícc ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Míti kliku

           

      Ocelovou poplasovanou kliku jsem ulomil. U hliníkové se mi to nikdy nepovidlo ...
      8-)

      [ Zpět ]
      Datum: 22.09.2008
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Míti kliku

         

    jednu kliku bych měl volnou ale musim změřit délku ale jsem z Prahy

    [ Zpět ]
    Datum: 22.09.2008
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

436 cyklistů (3 přihlášení)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024