reklama

Shok LeHobby - Další přírustek do rodiny lehoušů

Moje milá sestřička zatla zuby, zamáčkla slzu, zahnala obavy, a drandí ostopéro na novém lehouši

fotky zde http://noch.rajce.idnes.cz/SHOK_LeHobby/

[ Zpět ]
Datum: 08.08.2008
Autor: Noch
  • Re: Shok LeHobby - Další přírustek do rodiny lehou

         

    pjekneee ..! 8-)
    Vodorovná část zadní stavby je z přední vidle? Ty vzpěry chytaj´ svislé síly? Čím má vyměkčené sedlo, aby necítila každý přejetý kamínek?

    [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2008
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Shok LeHobby - Další přírustek do rodiny lehou

           

      jojo, zadní vidle z přední vidle :-), na sedle je Bulpren, sedlo laminát podobné jako optima, potah ušil známej, co šije pouzdra na mobily, je přetaženej přes sedlo a pořádně ten bulpren stahuje, oproti tomu azubáckýmu se to ani nehne, asi si to taky pořídím. Ve předu je trialový plášť. Ani to moc nedrncá. Řízení je na můj vkus citlivější, ale já vyznávám horní řízení, takže jde spíš o zvyk. Úžasné jsou oproti maxovi nízko položené nohy

      [ Zpět ]
      Datum: 11.08.2008
      Autor: Noch
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Shok LeHobby - Další přírustek do rodiny lehoušů

         

    Zajímavé řešení horně spodního řízení to jsem ještě neviděl a chtěl bych to celé vidět za jízdy. Tohle bych chtěl taky umět vyrobit :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.08.2008
    Autor: Zoid
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Shok LeHobby - Další přírustek do rodiny lehoušů

           

      Přímé spodní řízení nad rámem...takové mám taky...alá HPVelotechnik (nejen)...jednoduché na stavbu

      [ Zpět ]
      Datum: 10.08.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (highlander)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka/Parťačku

včera
Najde se někdo v blízkém i vzdáleném okolí Chrudimi na cyklovandry na těžko. Mám rád tu svobodu, kdy nevím kam…

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

201 cyklistů (4 přihlášení)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | 16.07.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024