reklama

přilba SHERMAN a plandající pásky

Zdravím bajkery! Koupil jsem si tento kokos http://www.sherman.cz/pics/395_speedy.jpg a prosím o radu, co děláte s "plandajícíma" upínacíma páskama? Pásek mi ještě asi 15cm vlaje dolů a nějak jsem z toho nesvůj, mám to šmiknout?... díky za reakce james74

[ Zpět ]
Datum: 07.06.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (james74)
  • Re: přilba SHERMAN a plandající pásky

         

    Promiň ,ale nadá mě to zareagovat.
    Volný konec doporučuji zastrčit do úst mezi zuby ,aby při průjezdu nějakou dírou nedošlo k překousnutí jazyka.
    Doufám ,že to bereš sportovně.
    Jarda

    [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: přilba SHERMAN a plandající pásky

           

      Ano taky mě to napadlo!! :-) a při jízdě bych mohl volný pásek žvýkat místo Orbitky! :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 08.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (james74)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: přilba SHERMAN a plandající pásky

         

    Ušmikmi to a zatav hořící zápalkou nebo zapalovačem,prostě strč konce nad ohen,ale pozor nespal helmu!!Jinak se to bude třepit

    [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ZDENEK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: přilba SHERMAN a plandající pásky

           

      jo to bude nejrozumnější řešení, jdu to přeříznout ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 08.06.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (james74)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: přilba SHERMAN a plandající pásky

         

    Tuto přilbu jsem zblízka neviděl, ale všechny co jsem zatím měl na hlavě (Kelly's, Giro), měly na tom pásku navléknutou takovou malou festovní gumičku, pod kterou se to dá uchytit. Na tom Giru to tak dodnes vozím, jen je to potřeba občas zkontrolovat a případně srovnat...

    Jinak pak jedině jak radí ZDENEK...

    [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

521 cyklistů (11 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024