reklama

Odpusťte staříčkovi...

Přes víkend jsem nebyl na počítačí - přejížděl jsem v lese na kole srnky,a teď se nestačím divit. Je mi docela jedno, jak a proč se někdo hádá. Nefandím nikomu, protože o tom vím kulové. Ale co mě zaráží, je : Kdo a proč tu sakra maže témata? Copak jsme malé děti, aby nám někdo zakazoval filmy s hvězdičkou? A pokud je v odpovědi sprosté slovo tak se dá vytečkovat a nemusí se mazat celý příspěvek. Nechci vířit další vášně. Pokud bude toto téma prohlášeno za špinavé, ignorujte ho. Pokud odpovědi byly napsány jinde, nenašel jsem je - nejsem moc bystrý. Odpusťte staříčkovi....:-)

Datum: 18.11.2007
Autor: Zden42
  • Re: Odpusťte staříčkovi...

         

    No, nemizí jenom témata, za dobu, co sem chodím zmizelo i pár skalních. Nedobrý vývoj, ne pro jejich zmizení samotné, ale pro důvody, které je k tomu přivedly.:-(((

    [ Zpět ]
    Datum: 18.11.2007
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Odpusťte staříčkovi...

           

      Ale jo, že mizí lidi jsem si všiml. To je ovšem jejich rozhodnutí - pokud je teda neunesli mimozemšťani, ale pokud někdo rozhoduje za mně co můžu a nemůžu číst mě dost vyměšuje :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 18.11.2007
      Autor: Zden42
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Odpusťte staříčkovi...

             

        Redakce to tam po 22:00 třeba zase dá, už se těším, jak si počtu. Musela to být hrůza.:-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 18.11.2007
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Odpusťte staříčkovi...

               

          Který týden po neděli?
          ;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 18.11.2007
          Autor: AV
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Odpusťte staříčkovi...

                 

            Počkej si na novej týdeník Euro, ten ví, co ostatní ještě ani netuší. ;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 18.11.2007
            Autor: abernathy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Odpusťte staříčkovi...

         

    Neres to:-) Ja uz to asi taky prestanu resit. Mozna uz tu nebudu resit vubec nic:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 18.11.2007
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Odpusťte staříčkovi...

           

      neřeš a nepřepínej :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 18.11.2007
      Autor: alvapinka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Odpusťte staříčkovi...

         

    Já bych to neviděl tak černě. Myslím že mi co jsme ještě zažili bolševiky jsme příliš přecitlivělí na podobné zásahy. Já tomu říkám postkomunistický šok. Pokud je to co je psáno opravdu nechutné (a to bylo), tak mi takový zásah vůbec nevadí.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.11.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

513 cyklistů (13 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024