reklama

Zdravím příznivce "chobotnice"

Početl jsem si diskusi o Národní knihovně a oceňuji, že se našlo hodně lidí, kteří se nebojí nových, netradičních řešení a mají odvahu je podpořit. Chtěl bych se zeptat, jestli se mezi Vámi našel někdo, kdo našel odvahu a vyzkoušel můj "cyklopopruh" :-)
Zdravím, Fénix

[ Zpět ]
Datum: 01.11.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Fénix ([email protected]))
  • Re: Zdravím příznivce "chobotnice"

         

    Já ne...
    Občas na něj ale při jízdě myslím. Spíše ale v tom smyslu, jak bych se s ním asi mordovala, když potřebuji jít ze sedla nebo jestli by mi opravdu pomohl, když mám pánev celou zdřevěnělou od bolesti zad.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.11.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zdravím příznivce "chobotnice"

           

      Tak to jsem rád, že jsem zanechal aspoň stopu ve Tvé mysli :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 01.11.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Fénix)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zdravím příznivce "chobotnice"

         

    jsem mimo, o co kráčí, prosím?

    [ Zpět ]
    Datum: 01.11.2007
    Autor: vladaza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zdravím příznivce "chobotnice"

         

    Mohl bys, prosím, nám neznalým nechat odkaz, kde je tvém zlepšováčku hovořeno?
    Děkuji. ;-D

    [ Zpět ]
    Datum: 01.11.2007
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zdravím příznivce "chobotnice"

         

    Přestože jsem tvůj článek přečetl a líbil se mi, přestože jsem holýma rukama přepral medvěda brtníka kterého máme vycpaného v muzeu, tolik odvahy na vyzkoušení popruhu jsem nesebral :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 01.11.2007
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zdravím příznivce "chobotnice"

           

      Na medvěda si tady troufne skoro každý, jak jsem si všiml. Ale nějak na tom nevidím nic odvážného.
      Za pochvalu mého článku však děkuji. Mezitím jsem ve "výzkumu" pokročil ještě o kousek dál a dospěl jsem k jednoznačnému závěru - všechno je v hlavě. A to nejen v mysli, ale i samotný pohyb hlavy při šlapání má rozhodující vliv na celkovou kvalitu a vyváženost pohybu. Většina chyb při šlapání souvisí se špatnou polohou, nebo pohybem hlavy.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.11.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Fénix)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

232 cyklistů (3 přihlášení)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | 16.07.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024