reklama

www.bikebazar.cz

Ahoj všem bikerům
Po všemožných problémech a výpadcích cyklobazaru jsme se s kamarádem rozhodli udělat nějaký nový funkční systém. Je na tom stále ještě dost práce, ale základní funkce už běhají tak, jak by měli. Chtěli jsme udělat systém tak, aby se nechalo trochu zamezit případným podvodům - blok uživatele popř. blok IP adresy. Snažili jsme se udělat lepší uživatelské rozhraní, funkce, databázi kradených kol, atd
Prosím pomozte nám rozjet a naplnit bikebazar:)
Všechny návrhy a námitky rádi vyslechneme.
PS klidně každej napište, co od bazaru čekáte a my to budeme snažit nějak dovymyslet:)
Díky Dodo

www.bikebazar.cz

[ Zpět ]
Datum: 26.09.2007
Autor: Dodo1
  • Re: www.bikebazar.cz

         

    Kamarad se uz na nyxu 'durazne' zminil :))

    [ Zpět ]
    Datum: 26.09.2007
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: www.bikebazar.cz

         

    Mě tam chybí možnost podat inzerát bez nutnosti registrace.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.09.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lukas ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: www.bikebazar.cz

         

    Myslím, že na to jdete dobře, registrace mi vůbec nevadí a inzerát jsem už zadal - prodej karbonového rámu Giant, tak uvidím, jak mi bikebazar pomůže najít zájemce. Za sebe - Děkuji.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.09.2007
    Autor: vladaza
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: www.bikebazar.cz

         

    Navrhoval bych zvláštní kategorii pro dětská kola.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.09.2007
    Autor: HonzaT
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

250 cyklistů (2 přihlášení)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | 16.07.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024