reklama

Vidle Manitou Axel Air 80 - unik tlaku

Zdar bajkeri, muzete mi prosim nekdo z vas poradit. Mam rok starou meridu Matts special edition - vidle je tam bohuzel jen Manitou Axel Air 80. Je to kombinace pruzina + vzduch. Ja to foukam tak na 90 psi a je to docela v pohode. Ale ted posledni dobou se mi zacalo stavat, ze vzduch z vidle se z niceho nic sam vypusti a z vidle se stane okamzite "blato". Nestane se to na korenech v lese pri zatizeni vidle, ale treba normalne ve meste, najednou do foukne a tlak je kompletne fuc. Zda se mi, ze to ujde mezi pistem a nohou vidle, protoze naposledy mi to "psouknuti" az vystrelilo prachovku. Dal jsem to dneska do reklamace, ale nevim, co s tim muzou udelat, kdyz se to stava jen obcas. ALe kazdopadne je to na h... Jestli nekdo vite, cim by to mohlo byt, predem dekuji za radu. CUs, JEndys

[ Zpět ]
Datum: 20.09.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jendys)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

186 cyklistů (4 přihlášení)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | 16.07.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024