reklama

Obchodní řetězec Halfords

Byl už jste se někdo podívat v Čestlicích v tomhle novým obchoďáku? Já poprvé včera. V přízemí vedou doplňky na auta a v patře kola. Řekl bych, že zatím nic moc. Sice mají GT, Jamise, Konu a pak něco neznámýho, ale jen pár kousků. Na druhé straně vyprodávali pěkné bikerské šedočerné kraťasy, malá hustilka od topeaku o 200,- levnější než na Karláku a takový ten krásný centrklíč (no víte jakej - z ohlého drátu, potažený bužírkou, dobře se s ním dělá, parktůl ho prodáva za cca 250 - 270 Kč) jen za 65,- !!!, tak sem ho hned koupil. Jinak tenhle obchod nijak doporučit nemůžu, na to, jak je velký, tak nabídka víc než slabá.

[ Zpět ]
Datum: 13.09.2007
Autor: Airline
  • Re: Obchodní řetězec Halfords

         

    Ono spíš záleží, co hledáš.
    My jsme potřebovali věci pro jezdění s dětma a (teď nevim, jestli nebudu potahovanej za reklamu, jako v podobných vláknech o Lidlu apod.) vlečnou tyč Trail Gator mají za výrazně míň peněz, než nejlevnější česká internetová nabídka.
    To samý dětský sedačky. Prodávají je pod značkou Halfords, ale na tý sedačce je polstrování s nápisy Hamax :o). Polohovatelná, dokoupitelnej držák na druhý kolo a cena zase někde úplně jinde.
    Z cyklo nářadí mě třeba vzaly výrazně levnější pumpy na vidle, nebo dole u pokladen megapacky alkalickejch baterek do těch nenažranejch cyklosvětel...
    Jako shop na celý kola to výrazně doporučovat nebudu, podle mě maj jinde nabídky širší, ale pokud člověk shání nějakej doplněk nebo vercajk...

    [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (sp ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťáka/Parťačku

dnes
Najde se někdo v blízkém i vzdáleném okolí Chrudimi na cyklovandry na těžko. Mám rád tu svobodu, kdy nevím kam…

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

212 cyklistů (9 přihlášených)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | 16.07.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024