reklama

Může prosím někdo poradit jaké silniní kolo koupit. Uvažoval jse

Může prosím někdo poradit jaké silniní kolo koupit. Uvažoval jsem o kole AUTHOR A-4406 (cca: 22900,-) nebo Šírer typ SIRER 101 ULTIMATE (cca: 18700 až 24000,. dle výbavy) také mi nabízeli AUTHOR A-4404 za 19880,-. Na kole jsem dlouho nejezdil začínám znovu po letecha chci si udělat radost. Předpokládám že najedu za rok cca 1000-2000km. Děkuji předem za jakékoli rady.

[ Zpět ]
Datum: 17.07.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (hcrevize ([email protected]))
  • Re: Může prosím někdo poradit jaké silniní kolo ko

         

    Šírer je dobrá volba, pouze bych doporučil pouvažoval o 501 Dynamic kvůli karbonové vidlici. Na našich silnicích tě to občas trochu vyklepe. Jako sada IMHO stačí Campa Mirage nebo Shimano 105

    [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2007
    Autor: Marcel
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Může prosím někdo poradit jaké silniní kolo ko

           

      Děkuji za odpověď. Volal jsm do firmy Šírer momentálně jsou kola vyprodaná ale někdy v září mají být v prodeji modely pro rok 2008 za shodnou cenu jako z roku 2006. Tak ještě asi počkám do září.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.07.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (hcrevize ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Může prosím někdo poradit jaké silniní kolo ko

           

      Souhlasím, Šírer je dobrá volba a taky bych šel do 501-čky kvůli karbonové vidlice.
      Sada opravdu stačí Mirage, osobně bych ale stejně asi vzal Veloce.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.07.2007
      Autor: Mlok
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Může prosím někdo poradit jaké silniní kolo ko

         

    Mně se povedlo sehnat v e-shopu Šírer Dynamic 501 Veloce.
    A jsem naprosto spokojen. Je to raketa. Jezdím na něm každý den. Už si na MTB pomalu ani nevzpomenu. V sobotu jsem v 7,00 vyrazil na nákupy z Písku do Českých Budějovic přes Vodňany. Navštívil jsem 2 cykloprodejny. Zpátky přes Temelín. Celkem 130 km a v 12,30 už jsem si doma ohříval oběd v mikrovnce. Prostě jede to jak z praku! Tady je :
    http://www.bike-forum.cz/forum/fotky/nase_biky...

    [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2007
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

174 cyklistů (5 přihlášených)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | 16.07.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024