reklama

Už jste rozebírali vidlici?

Tak si říkám , že teď před hlavní sezónou bych asi měl vyčistit a promazat vidlice. Ale - ještě jsem to nikdy nerozebíral (jedna manitou = pružina, druhá sentůr = vzduch + olej). Dotaz:
1. mám do toho vůbec preventivně lézt, když všechno chodí, pruží, tlumí, neskřípe...?
2. jestli ano - zvládnu to doma sám? Nevyskáčou na mě nějaká pérka, pružinky a tak? Potřebuji speciální nářadí?
(Dosavadní manuální zkušenosti: na kole vše kromě výpletu a té vidlice, krom toho jsem vytvořil polici, ohradku na uhlí a přišívám knoflíky. A konec konců - když to zvládli japonci, tak to přece musím zvládnout i já, ne?)

[ Zpět ]
Datum: 09.05.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
  • Re: Už jste rozebírali vidlici?

         

    Tezko rict jestli na tebe neco vyskoci,ruzne vidle se rozebiraji ruzne (nekdy i ruzne modely jednoho vyrobce) ,ale co jsem videl,tak se vsechny vidle rozebiraly tak ze se bud vysroubovaly srouby (nekdy zakryte krytkou) zdola, nebo zatky shora,pripadne taky srouby shora,podle konstrukce vidle,pak se vysunou vnitrni nohy.Idealni je sehnat pro ten ktery typ nejaky vykres jak to vevnitr vypada ale i bez nej bys to mel zvladnout.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Už jste rozebírali vidlici?

         

    Jasně, koupím a rozeberu jestli není někde nějakej problém. Problém jsem našel, jsem rád, že jsem do toho vlezl ... ale taky mě lepilo... Je potřeba sehnat si manuály, podle nich VŠECHNO nářadí a hurá na věc. Je to ale i věc značky ...

    [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Marek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
včera
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
včera
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

443 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024