reklama

Cesta na sever 2007 – Rujána (1.)

Přítomnost moře je cítit čím dál tím víc. Blížíme se k německému ostrovu Rügen, na kterém se schyluje k další turistické sezóně. Podle reklamních prospektů má ostrov co nabídnout i výletníkům na kolech.

Datum: 17.06.2007
Autor: Redakce
  • Re: Cesta na sever 2007 – Rujána (1.)

         

    Jak doporučujete dojet s koly na sever Německa - vlakem?

    [ Zpět ]
    Datum: 20.06.2007
    Autor: Mikrob
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cesta na sever 2007 – Rujána (1.)

           

      Vlakem až zpátky. Na sever jedeš paradoxně pořád z kopce.;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 20.06.2007
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cesta na sever 2007 – Rujána (1.)

         

    Zdravíme všechny nakoláky z německého Havelbergu. Nějak nestíháme psát, občas se jukneme, co se to NaKole.cz děje. Velkou radost máme ze štafety, těšíme se na louskání Nakolníků.
    Cesta na sever je fantastická, zpracujeme ji a vyvěsíme ji ale až po dojezdu. Z Bornholmu jsme přejeli do Švédska a odtud na dánské ostrovy Sjaelland, Moen a Falster. Teď jsme přejeli Mecklenbursko a čekají nás ještě asi 2 týdny dolů na jih Německem.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.07.2007
    Autor: Jitka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistka hledá parťáka i parťačku

10.03.2025
Cyklistka 61 let s e-kolem hledá na společné vyjížďky cyklistu i cyklistku z Prahy. Výlety do okolí Prahy,…

Hledám: Znovu zažít lásku a štěstí....

10.03.2025
Něco jsem v životě zažila, něco splnila, něco dokázala a něco si užila. Jsem samostatná, aktivní a spokojená.…

Hledám: Cyklo Soluň - Szegedín

03.03.2025
Hledám zájemce o absolvování trasy Soluň - Szegedin. Trasa cca 1000 km, denně 99 - 150 km. Termín: začátek června…

PR články:

Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

297 cyklistů (7 přihlášených)

Atlas Mountain Race – marockými horami na kole

Poprvé jsem v zimě letěl s kolem do teplých krajin. Účastnil jsem se bikepacking závodu Atlas Mountain Race v…
Fabulator | 11.03.2025

Rodinný bikepacking končí: Z Nízkých Tater přes Muránskou planinu až do Dobšiné

Po noci strávené na horské chatě jsme se probudili a zjistili, že jedno z kol na mém zamčeném bicyklu bylo…
Kristina | 20.01.2025

Nekonečná bikepackingová dobrodružství: Objevování Velké Fatry

Po návratu z hudebního festivalu, kde jsme s manželem prožili bouři, jsme se vrátili k našim dětem, které…
Kristina | 13.01.2025