reklama

Nakolík - Liberecký kraj

Včera mi Petrp předal Nakolík v jedné nejmenované liberecké hospodě. Předávací proces proběhl zhruba při devedesátiminutovém, čím dál přátelštějším a srdečnějším rozhovoru, spojeném s konzumací dobře vyleželého a vychlazeného piva.;-)

[ Zpět ]
Datum: 09.06.2007
Autor: abernathy
  • Re: Nakolík - Liberecký kraj

         

    Potvrzuji. Bylo to příjemné.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2007
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nakolík - Liberecký kraj

         

    NaKolík dorazil do Liberce cestou z hraničního přechodu Hartau/Hrádek n. Nisou. Cesta vedla podél Nisy a těsně před Libercem nás zastihl okraj lijáku s krupobitím. Naštěstí to netrvalo dlouho a po krátkém zakufrování na okraji Liberce jsme mohli předat štafetu libereckému kraji.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2007
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nakolík - Liberecký kraj

         

    Dnes odpoledne předáno Ligimu. Předčasně, v Hodkovicích Na křižovatce. Nemoh jsem na Sychrov dojet, už Záskalí bylo pro mě kolapsový. Že mi to nejede jsem věděl, ale že až takhle, to jsem netušil. Skoro to bylo na 155.:-(

    [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2007
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nakolík - Liberecký kraj

           

      A v předstartovní horečce nebo stařecký demenci jsem nechal doma samolepky. To byl zase den blbec.;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 10.06.2007
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nakolík - Liberecký kraj

           

      No jestli bylo v Liberci stejně jako tady, tak ono to vedro také udělá svoje. Mě se dneska, po včerejší cestě z Lbc domů, nechtělo na kolo ani pomyslet.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.06.2007
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nakolík - Liberecký kraj

             

        Ligi naměřil pod střechou zahrádky 31.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.06.2007
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nakolík - Liberecký kraj

         

    Převzal jsem Nakolík od lehce indisponovaného abernathyho v Hodkovicích nad Mohelkou, další cesta vedla krásným údolím říčky Mohelky, kde po 20 km u obce Buřínsko Nakolík opustil Liberecký kraj.
    Pak zamířil k řece Jizeře a přes Mnichovo Hradiště a Bakov nad Jizerou dojel do města automobilů Mladé Boleslavi, kde několik nocí přespí, aby se čerstvý mohl vydat do kraje Královéhradeckého.
    Celková délka etapy - 52 km

    [ Zpět ]
    Datum: 10.06.2007
    Autor: Ligi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nakolík - Liberecký kraj

           

      Ještě pár foteček (s těma zříceninama jsem se už potkal za šera)
      http://ligi.rajce.idnes.cz/nakolik/

      [ Zpět ]
      Datum: 11.06.2007
      Autor: Ligi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nakolík - Liberecký kraj

           

      Jen vyzvedávám nahoru tuto Libereckou epizodu Nakolíku, protože můj úsek ještě jako jediný není zakreslen v mapě. Pro jistotu to ještě hodím HonzaKovi na mail.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.06.2007
      Autor: Ligi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

328 cyklistů (10 přihlášených)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | 16.07.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024