reklama

Odvzdušnění avid juicy 7

Prosím pora´dte mi jak správně odvzdušnit Avid Juicy 7. Hlavně jestli se musí kupovat origoš sada. Nikde jsem nenašel postup na odvzdušnění . Poraďte prosím.

[ Zpět ]
Datum: 08.06.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Rom ([email protected]))
  • Re: Odvzdušnění avid juicy 7

         

    Mam origo sadu, bez ni bych do toho asi nesel, ale jde to i nejakou univerzalni, pokud v ni budou potrebne srouby...

    postup je pripadne u te sady, ale je vicemene jednoduchy, ikdyz se mi to povedlo az na potreti...

    1) odsroubujes odvzdusnovaci sroub na trmenu
    2) nasroubujes strikacku naplnenou kapalinou
    3) otocis paku smerem dolu
    4) zmacknes paku a zajistis ji zmacklou
    5) odsroubujes odvzdusnovaci sroub na pace
    6) napojis prazdnou strikacku
    7) odjistis paku
    8) postupne pomalu protlacujes kapalino odspodu, dokud jdou bublinky
    9) zmacknes paku na doraz a nechas ji pomalu vratit a opakujes bod 8
    10) kdyz uz vubec zadne bublinky nejdou, odpojis strikacku od tremu a vratis sroub
    11) otocis paku do vodorovne polohy a zmacknes strikacku aby se tam dostalo jeste trochu kapaliny (jinak tam zustava mala bublinka a dela to pak problem)
    12) odpojis strikacku a zavres to sroubem


    dej si bacha, barva na pakach se snadno rozlepta tou kapalinou (napr barva na ramu takovou nachylnost na to nema)

    [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2007
    Autor: pb
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Odvzdušnění avid juicy 7

           

      Díky moc to je přesně co jsem potřeboval , protože mám univerzální sadu a nebyl tam návod

      [ Zpět ]
      Datum: 08.06.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Room)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Odvzdušnění avid juicy 7

         

    a jinak hledej, trvalo mi to 3 minuty..

    http://www.sram.com/_media/techdocs...

    [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2007
    Autor: pb
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

381 cyklistů (11 přihlášených)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024