reklama

Jak udržujete camelbak??

Poraďte prosím, jak s údržbou po použití. Dnes jsem měl poprvé batoh se šlahounkem, kterému jsem se tak bránil, ale musím uznat, že je to fakt fajn. 3 litry vody jsem při jízdě nikdy z flašek nevypil :-)) Ale teď co s ním? Stačí jen otevřít a nechat jej otevřenej pověšenej vyschnout? Nebo jej nějak vysoušet? Jen dodávám, že do něj budu dávat pouze čistou vodu, nebo minerálku bez příchuti. Ovšem vše s bublinama :-) Díky za rady..

[ Zpět ]
Datum: 13.05.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
  • Re: Jak udržujete camelbak??

         

    Zadej heslo do vyhledávače a najdeš toho v diskuzi dost a dost - cca před půl rokem se to tady docela důkladně propíralo.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.05.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jak udržujete camelbak??

           

      Hledej i výraz "bidon"...

      [ Zpět ]
      Datum: 13.05.2007
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jak udržujete camelbak??

             

        Jj, jdu tam :-) díky..

        [ Zpět ]
        Datum: 13.05.2007
        Autor: Neregistrovaný uživatel (wert)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jak udržujete camelbak??

         

    S čistou vodou nemusíš udržovat téměř vůbec, stačí vypláchnout a nechat vysušit (akorát to chce něco do něj ať může vyschnout, já jsem koupil to ramínko co prodávají, ale dá se čímkoliv nahradit).
    Dva roky jezdím s camelem a trvale vozím sladký hypotonický nápoj a vždy jen pořádně vypláchnu hned po dojetí teplou vodou a když vim, že nebudu déle jezdit (tzn. třeba 4-5dní), tak hodim celý vak do mrazáku, což skvěle zabraňuje vzniku plísní.
    Mám tu speciální tablety (pár kusů) na mytí camelu, ale ještě jsem za celé ty dva roky při té údržbě, co popisuju nemusel použít a plísně jsem neměl ani náznakem.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.05.2007
    Autor: Mlok
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

400 cyklistů (16 přihlášených)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024