reklama

Výber bicykla do 13 000 Sk

Zdravím,
chcel by som kúpiť horský bicykel do 13 000 Sk (teda cca 11 000 Kč). Spolužiak mi poradil Trek 4300, objavil som ešte aj Kelly's Scarpe. Myslíte, že za danú sumu sa oplatí kúpiť práve niektorý z týchto modelov? Alebo poznáte niečo lepšie? A zdá sa mi, že ani jeden z nich nemá uzamykateľnú vidlicu - koľko približne sa pripláca za takúto vec? (ak sa to vlastne dá vymeniť)

Len taká poznámka, aby ste si nemysleli, že som lenivý: vyhľadávanie som použil, nič o týchto bicykloch som nenašiel :) Vopred ďakujem za odpovede.

[ Zpět ]
Datum: 07.05.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Peto ([email protected]))
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

290 cyklistů (16 přihlášených)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024