reklama

Novej rám na starý kolo

Zdravím, brácha má starý kolo Amulet, a já si chci pořídit novej rám, místo mý Meridy, tak sem si říkal že bych mu ho mohl dát. Jak je to s kompatibilitou? Hlavový složení,vidlice a sedlkovka bude muset bejt asi nová, ale co třeba střed a kliky?
Dík

[ Zpět ]
Datum: 08.04.2007
Autor: Kelib
  • Re: Novej rám na starý kolo

         

    Zalezi, co je to stary kolo zac. Je fura veci, co pasovat muze, ale taky vubec nemusi, tohle si musis podle kola zjistit sam, na dalku ti kazdej muze dat jenom par tipu, ktery si stejne musis overit pohledem na to kolo A jako pri kazdy vymene ramu pocitej i s vymenou vsech lanek a bowdenu kvuli jinym navarkum a jejich delkam, jiny predstavec, atd. atd. . A pravdepodobne zjistis, ze bude mozna lepsi (treba ne ted hned, ale pozdeji), tvuj starej ram osadit novyma soucastkama nebo koupit radeji nejaky kolo rovnou novy.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.04.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

321 cyklistů (12 přihlášených)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024