reklama

Rock machine Blizzard ´07

Dobrý den, měl bych prosbu. Někdy na jaře bych si rád koupil kolo Rock machine Blizzard model 2007, u kterého bych rád vyměnil přední vidlici Manitou R7 za Rock Shox Recon 351 Solo Air model 2007. První moje otázka se týká vhodnosti terénu, mám rád prudké a dlouhé sjezdy (samozřejmě počítám i menší závody, proto kategorie XC), za druhé bych rád věděl, jaká je celková vyváženost jednotlicých komponentů vzhledem k ceně a kvalitě, moc díky

[ Zpět ]
Datum: 08.02.2007
Autor: Neregistrovaný uživatel (Benny ([email protected]))
  • Re: Rock machine Blizzard ´07

         

    Možná bych se k tomuto tématu neměl moc vyjadřovat (nejsem moc odborník v tomto směru) ale řekl bych, že na dlouhé a prudké sjezdy jsou primárně určeny jiné kategorie kol u RM např. AllMountain. Každopádně i tebou vybrané kolo by je mělo zvládnout.
    Co se týká vyváženosti komponentů - ty co mám na svém kole já (LX, XT) jsou v pohodě, u zbytku to bude asi to samé. Jenom se prý občas objevují problémy u těch brzd (bylo to tu někde v dřívějších diskuzích). Vidlici by možná stálo za to probrat spíš s Milanem (tuning-test), který se touto problematikou zabývá.
    Pro porovnání jednotlivých kol: http://katalog.cykl.cz/
    Můžes se tam mrknout, je tam většina kol na našem trhu. Co se mi celkem líbí a není tam: http://www.superior.cz/cz/kolekce-2007/mtb...
    Ale jinak, pokud už jsi rozhodlý pro RM, nebál bych se toho - za ty prachy by to už mělo něco vydržet, ne? :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 11.02.2007
    Autor: Pepe
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rock machine Blizzard ´07

         

    Něco najdeš v tomhle tématu
    http://www.nakole.cz/new/diskuze/tema.php3?id=4145

    [ Zpět ]
    Datum: 11.02.2007
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rock machine Blizzard ´07

         

    Zkus nam hodit i odkaz, protoze co mi vyjelo na tenhle typ kola, byly spis modely 2006, nebo s ruznym osazenim (s vidlici M. Axel apod.) a ruznou cenou, tak se potom tezko neco rika.
    Pokud mas rad primarne sjezdy, tak s kolem z kategorie XC pujde vzdycky o kompromis. S RS Recon tohle o neco vylepsis, ale zase trosku na ukor rychlosti a chovani kola na XC. Kazdopadne pokud ti nejde na zavodech zdaleka o predni mista, tak proc ne. Jsou jezdci, co si daji nektery zavody i s klasickym endurem a vubec to neznamena, ze by meli skoncit posledni.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.02.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

377 cyklistů (9 přihlášených)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024