reklama

Jaký ročník přehazky??

Zdar,
hodlám koupit novou přehazku LX,ale rozmýšlím který ročník,jsou mezi nimi nějaké větší rozdíly??Co třeba starší roky 2004 atd. ??? (Teď mam XT inverzní a řazení Alivio 8 a je to nic moc).Dik

[ Zpět ]
Datum: 03.02.2007
Autor: Egesi
  • Re: Jaký ročník přehazky??

         

    Neporadím s ročníkem, ale teda já mám řazení Alivio a přehazku Deore XT, oboje 2006, a běhá to bez problému. Ovšem neinverzní.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.02.2007
    Autor: Kejml
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaký ročník přehazky??

         

    Zrovna od roku 2004 se dela LX i XT prehazka inverzni, s vyrobou i klasicke (neinverzni) se v techhle radach znovu zacalo myslim az od lonska, tj. 2006. Kazdopadne inverz 2004 je totozna s inverz 2006, novy typy se delaji az od letoska (07). Samotna volba mezi inverz nebo klasikou je otazka spis zvyku nez rozdilu ve funkci.
    Jestli ti neradi ta sestava, co mas, hledej pricinu jinde, nez v materialu, treba ve vystelovani prehazky, v bowdenech, lanka, ohla patka atd., typem prehazovacky to urcite neni. I kdyz v jednom ti dam za pravdu- rozdil mezi prehazkou XT nebo LX na razeni nepoznas, ale v radicich pakach uz ano, takze cast muze byt zpusobena i tim razenim Alivio. Muze, netvrdim, ze by musela.
    Sam mam na biku kompletni radu XT 2004 a no problem.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.02.2007
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

294 cyklistů (13 přihlášených)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024