reklama

vidle suntour xc pro E-TAD 2005

Ahoj,mám výše zmiňovanou vidli a potřebuji poradit kolik tlakovat do hy vzduchu,aby byla o.k.Dle výrobce je na váhu 82 kg psáno 141 Psi,ale ,když to podle nich nafoukám tak je to jak šutr.Má někdo tutu vidli?Poraďte,ale nepište,že si mám koupit nějakou lepší Dík M.

[ Zpět ]
Datum: 09.12.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (mirman ([email protected]))
  • Re: vidle suntour xc pro E-TAD 2005

         

    Navrhuju tenhle postup.
    Co takhle zkusit tlak snížit? Nevidím jediný popsaný vlastní pokus o řešení.
    Další verze, která mohla nastat je stěžovat si na necitlivost a neřešit to hned dotazem tady. Někdo přeci musel tu vidlici doporučit, tak taky bude vědět jistě proč?
    Ale přestanu trápit a jdu popisovat.
    Systém XC PRO E TAD má stavitelný zdvih a zmáčknutím páčky na řídítkách se přepouští vzduch do negativní komory. Tím se získá citlivost na počátku a podle toho, jak se sníží zdvih mění se i ta citlivost na počátku.
    Takhle se chová systém, který je zcela stejný jako Infinite trawel od Manitou.
    Tohle vyřeší pocitově a při stlačování chod vidlice na místě. Přesto vidlice nevykazuje při jízdě odpovídající komfort.
    Je to způsobeno tlumičem a ten vyžaduje zásadní přestavbu. někdo si ale představuje, že původní stav tak má být a spokojí se s tím. Možnosti právě této vidlice jsou ovšem velmi vysoké.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.12.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (tuning-test)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

441 cyklistů (13 přihlášených)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024