reklama

brz.špalky na Cross max SL

Potřebuji radu jaké brzdové špalky použít na kola Cross max SL.Mám tam typ Rw2 a nic moc.Jednak se strašně drolí a skřípou, tak až to trhá uši.Předem děkuji za radu.

[ Zpět ]
Datum: 05.11.2006
Autor: Pešák
  • Re: brz.špalky na Cross max SL

         

    Bez urážky-doufám,že používáš spec.špalky na keramiku???!!!Jinak s tím na servisu nemám žádný problém-dávám většinou zelené Clark's a zatím vše O.K.Občas si zařvou-na mokrém ráfku-ale s tím se asi moc nenadělá:-)),na to si stěžuje víc lidí,ale nedrolí se a za sucha není problém.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.11.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Merida)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: brz.špalky na Cross max SL

           

      Moc ti děkuji za radu.Měl bych na tebe ještě jeden dotaz,nemáš zkušenosti ze špalky od firmy Kool stop?

      [ Zpět ]
      Datum: 05.11.2006
      Autor: Pešák
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: brz.špalky na Cross max SL

             

        Samo že s touto firmou nic nezkazíš-spíše naopak,mnoho origo brzd se vylepšuje výrobky od KOOL-STOPu,jak hydry tak véčka,Ale pozor na tu keramiku-musíš brát špalíky určené jen na ni:-))))

        [ Zpět ]
        Datum: 05.11.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Merida)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: brz.špalky na Cross max SL

               

          No tak jo,vzdávám se.pořídil jsem novej stroj,ale nenapadlo by mě že na to daj špatný špalky.Z keramikou do teďka nemám žádný zkušenosti.Příště budu chytřejší.Tak se ti omlouvám že jsem tě tak dlouho tahal za nos.Mnoho zdaru.a dík za radu.Ale to že na těch ráfkách je keramická vrstva tak to jsem věděl.I když to z toho mého dotazu tak nevypadá.

          [ Zpět ]
          Datum: 09.11.2006
          Autor: Pešák
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: brz.špalky na Cross max SL

                 

            Je spousta lidí,co netuší,že musí použít spec. špalíky na keramiku:-))),ale je taky možné,že je má někdo v kapse:-)),i takový "mechanici" existují.Fakt je,že normální špalík jde na keramice velmi rychle do háje a pak si při sjetí "na železo" zničíš tato skvostná a ne zrovna levná kola.

            [ Zpět ]
            Datum: 09.11.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Merida)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

394 cyklistů (9 přihlášených)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024