reklama

Bolest v kolenech

Jak tento problém, pokud vás trápí, řešíte?

[ Zpět ]
Datum: 24.10.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (vlk1)
  • Re: Bolest v kolenech

         

    Tak tohle se tu v poslední době dost probíralo.
    Zadej si do vyhledávače heslo a najdeš třeba tahle témata
    http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=3355...
    http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=217...

    [ Zpět ]
    Datum: 24.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bolest v kolenech

         

    Zkus geladrinky a kup si nášlapy, prej to pomáhá.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.10.2006
    Autor: FastSnake
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bolest v kolenech

         

    Zkus ORTOPRIM (cca 200Kč/90 tbl., 2-3 tbl. denně)

    [ Zpět ]
    Datum: 26.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Roman70 (tesil70@atlas,cz))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bolest v kolenech

           

      dnes uz pozname celu skalu pripravkov proti tomuto neduhu. ak tu uz nie je pokrocila artroza tak fajn je Colafit, alebo ine pripravky na baze bovinneho kolagenu. apropo moze to skutocne suvisiet z nevhodnou polohohou chodidla na pedale. vtomto smere sa mi dost pozdava Body Geometry od Specializedu. noha predsa len vyzaduje urcity skon chodidla.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.10.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasený Jurki)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Bolest v kolenech

             

        Taky mi to částečně pomohlo.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.10.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bolest v kolenech

         

    Přestaň chodit, jezdi na kole, zhubni. Nevím jestli je to universální, ale mě to pomohlo. Před třema lety jsem měl ortézu, berle, sotva jsem se dobelhal do nemocnice na rehabilitace. Kolena jsem měl zničená pěší turistikou (občas extrémní) a borelioza jim taky nepomohla. Doktor mi řekl, že mám jezdit na kole, to jsem vzal. Pak ještě řekl 30 km denně okolo Třeboně, to jsem si vygumoval.
    Shodil jsem 20 kg. Doplňkově občas zajedu do termálů a ty myslím též pomáhají.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou

Hledám: Cesta z města za dobrodružstvím a romantikou
15.07.2024
V srpnu chci minimálně na týden vyrazit za dobrodružstvím, romantikou a naprostou pohodou. Uniknout vedrům…

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)

Hledám: Poznejme se navzájem před cestou i po cestě :-)
15.07.2024
Bavit se a povídat si jako nejlepší kamarádi, blbnout jako malé děti, chránit se a držet spolu jako opravdoví…

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

02.07.2024
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

319 cyklistů (14 přihlášených)

Alpe Adria cycling route červen 2024

Cesta V červnu 2024 jsem se dohodl se synem, že za nimi na jejich dovolenou do Chorvatska do Privlaky u…
Brahma | včera

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024