reklama

Jarní sraz 2025 Beroun 7.5. až 11.5.

Domluvili jsme se, že jarní sraz v příštím roce bude v Berouně, organizátoři HMS, Valdek, pomocníci radka, Lenka. Ubytování bude zajištěno v autokempu Beroun, viz odkaz na kemp níže. Ubytování pod střechou, tedy v budově a v pokoji je potřeba zajistit předem. S paní správcovou jsem domluvená, že veškerá rezervace půjde přese mě.
Předběžně jsem zarezervovala 4x čtyřlůžkový pokoj, 2x dvoulůžkový pokoj.
V lednu bych potřebovala přesnější počet lidí, kdo bude chtít spát v pokoji a s kým. To musím rezervaci upřesnit. Měsíc před srazem začátek dubna je potřeba zaplatit 50% záloha. Cena za lůžko je 300,-. paní správcová by byla ráda, kdyby dostala jednu platbu, takže rezervace budete posílat mě a případnou zálohu také a já odešlu zálohy do kempu hromadně.
V budově je vybavená kuchyňka, na 14 jsem se zatím neptala, ale ta se nějaká jistě najde. Sprchy jsou v budově, žetony platí pouze pro kemp, takže v budově se můžeme cachtat dle libosti ????
Stany ani karavany a jiné se nerezervují.
volno je 8.5. takže nájezd do kempu je ve středu 7.5. do neděle 11.5. takže budou trasy na 3 dny na případnou krátkou nedělní se můžeme domluvit na místě.
https://campberoun.cz/ubytovani-2/
na co se můžete těšit? Trasy podle vody i do kopců, krásné výhledy, jeskyně, rozhledny, pivovary, cukrárny a mnoho dalších zážitků.

Datum: 18.10.2024
Autor: HMS
  •      

    Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

    Datum: 18.10.2024
    Autor: HMS
    •      

      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

      Datum: 18.10.2024
      Autor: radka
  • Re: Jarní sraz 2025 Beroun 7.5. až 11.5.

         

    Bezva!!

    Jen technická poznámka. Pokud kliknu na Více o akci, tak se příslušný odkaz neotevře..

    [ Zpět ]
    Datum: 18.10.2024
    Autor: mildakh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jarní sraz 2025 Beroun 7.5. až 11.5.

           

      Jj, tohle se občas objevuje. HMS musí napsat Václavovi.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.10.2024
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Jarní sraz 2025 Beroun 7.5. až 11.5.

           

      Hází mi to chybu 401? zatím to není aktuální,ale napíši Václavovi,jak rádi Radka.
      Já se přihlásim -:)

      [ Zpět ]
      Datum: 18.10.2024
      Autor: HMS
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jarní sraz 2025 Beroun 7.5. až 11.5.

             

        Hele a přidávala jsi to do kalendáře akcí?!?
        Tam se to totiž nedá najít.
        To asi fakt budeš muset na Václava, aby to přesunul.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.10.2024
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Jarní sraz 2025 Beroun 7.5. až 11.5.

               

          V akcích to je,ale v kalendáři ne já s tím něco udelam

          [ Zpět ]
          Datum: 18.10.2024
          Autor: HMS
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jarní sraz 2025 Beroun 7.5. až 11.5.

                 

            Ty s tím nic neuděláš - to už fakt musí přesunout Václav.
            Ty bys mohla jediné - smazat to a založit znovu, a to je blbost.

            [ Zpět ]
            Datum: 18.10.2024
            Autor: radka
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Jarní sraz 2025 Beroun 7.5. až 11.5.

         

    Proč je zavřené téma na srazy 2025, když podzimní ještě není rozhodnut?

    [ Zpět ]
    Datum: 20.10.2024
    Autor: Holfi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jarní sraz 2025 Beroun 7.5. až 11.5.

           

      Zamkla jsem to,aby se nám to tu nepletlo.pochopila jsem,že Jarda s Petrou udělají podzimní a další návrh jsem tam neviděla.ten návrh od radky na Prahu jsme se domluvili,že pomůžeme Valdekovi.ale jestli jsou ještě další návrhy,můžu ho zase odemknout

      [ Zpět ]
      Datum: 21.10.2024
      Autor: HMS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jarní sraz 2025 Beroun 7.5. až 11.5.

         

    založila jsem nově do kalendáře, tohle zamykám

    [ Zpět ]
    Datum: včera v 09:22
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku na vyjížďky, Praha a okolí.

včera
Ahoj, Hledám slečnu, co se nebojí šlápnout do pedálů, má smysl pro humor a ráda se projede se mnou po Praze i…

Hledám: Cyklovyjížďky na e-kole

19.09.2024
Hledám prima parťáka - cyklistu s e-kolem ve věku cca 60 let na společné pohodové výlety do okolí Prahy i dále. Já…

Hledám: Nejen z mého kraje - parťačku nejen na kolo :-)

01.09.2024
Ahoj,rád bych vyrazil na projížďku s parťačkou. Sdílení zážitků je přece jen prima :-). Jezdím na kole bez motoru…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

364 cyklistů (3 přihlášení)

Bikepacking přes Slovensko pokračuje: Z Čachtic do Gaderské doliny

Poté, co jsme se dvěma dětmi úspěšně projeli Malé Karpaty a zjistili, že náš syn Oskar je schopen ujet až 50…
Kristina | 03.10.2024

Centrální stezkou od západu na východ_3

Úterý 23. červenceKdyž pominu stále trvající vedra, začal dnešek příjemně. Ráno jsme měly poměrně brzy…
Aar | 02.10.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 11. část

Kolečko se uzavírá Ještě v Kazachstánu jsme byli tak trochu celebrity. „Zdrastě, jak se máte? Viděl jsem vás…
Peggy | 24.09.2024