reklama

Ukrajina 47

Jestli se jim skutečně podařilo zničit 10% inventárních zásob tak bych to považoval za docela úspěšný den :-)

https://www.forum24.cz/velmi-obtizne-znicitelny...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: včera v 13:29
Autor: Sodoma
  • Re: Ukrajina 47

         

    Teď je otázka v jakém rozsahu a jakou část systému zničili. Pokud nezlikvidovali řídící část, tak jednotlivé další části se nejspíš dají relativně snadno nahradit.
    Ale jinak každý zásah a i jen částečné vyřazení z provozu je dobrý úspěch.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: včera v 14:03
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ukrajina 47

         

    Já to čtu jinak.
    Devět jich furt funguje.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: včera v 17:39
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Ukrajina 47

           

      To je ale jen tvůj předpoklad, že těch devět nezničených je funkčních a nasazených, kromě tvého pevného přesvědčení k tomu nevidím důvod:
      a) nic takového tam nepíšou
      b) ruská armáda v tomhle směru nemá úplně nejlepší historii

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: včera v 19:41
      Autor: Sodoma
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ukrajina 47

             

        V kategorii komunistických a postkomunistických armád je přibližně 30 procent techniky v opravě. Nejsou díly, nejsou lidi, dopravuje se to daleko. Dalších 20 procent by tam patřilo, ale tají se to, poněvadž by to vypadalo špatně. Dalších 10 procent má skrytou vadu, která sice umožňuje vnějškově fungovat, ale kazí to bojové výsledky. Příkladně utajené ohnutí tankového kanónu, to jsem osobně zažil. Takže když ještě připočteme těch zničených 10 procent, tak jsme na bojeschopných 30 procentech. To už vypadá docela dobře. :D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: včera v 22:19
        Autor: Brahma
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklovyjížďky na e-kole

19.09.2024
Hledám prima parťáka - cyklistu s e-kolem ve věku cca 60 let na společné pohodové výlety do okolí Prahy i dále. Já…

Hledám: Nejen z mého kraje - parťačku nejen na kolo :-)

01.09.2024
Ahoj,rád bych vyrazil na projížďku s parťačkou. Sdílení zážitků je přece jen prima :-). Jezdím na kole bez motoru…

Hledám: Parťáka nejen na kolo

30.08.2024
Ahoj, já 180 cm, 52 let, mladistvého vzhledu i myšlení, hledá parťáka na kolo. Odpoledne, víkendy, okres Plzeň …
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

310 cyklistů (6 přihlášených)

Bikepacking přes Slovensko pokračuje: Z Čachtic do Gaderské doliny

Poté, co jsme se dvěma dětmi úspěšně projeli Malé Karpaty a zjistili, že náš syn Oskar je schopen ujet až 50…
Kristina | včera

Centrální stezkou od západu na východ_3

Úterý 23. červenceKdyž pominu stále trvající vedra, začal dnešek příjemně. Ráno jsme měly poměrně brzy…
Aar | 02.10.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 11. část

Kolečko se uzavírá Ještě v Kazachstánu jsme byli tak trochu celebrity. „Zdrastě, jak se máte? Viděl jsem vás…
Peggy | 24.09.2024