reklama

Centrální stezkou od západu na východ_2

Na dnešek jsme spaly v Davli.
Úterý 16. červencePo snídani všechno uklidíme, pozamykáme, klíče dáme na domluvené místo a mizíme. Po loňské zkušenosti se stoupáním na Hradištko jsme se včera domluvily, že hůř už bylo. Proto letos zkusíme státovku do Jílového (zatím jsem tudy vždy jen sjížděla do…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: včera v 19:39
Autor: Aar
  • Re: Centrální stezkou od západu na východ_2

         

    Á, pokračování ... to jsem si musela přečíst. Pěkné. Docela mě zmátl závěr, musela jsem si najít na mapě Návsí.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: včera v 20:56
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Centrální stezkou od západu na východ_2

         

    Přečíst jsem si to MUSEL, páč mě to chytlo za oči a už mě to nepustilo ;-) Čtivé.

    Cestu jsem sledoval jen tak z paměti v duchu na mapě. Je to teda flák cesty a solidní kopce!

    - - -

    - Jenže paní učitelka má uši jako netopýr a tak Mirkovu poznámku slyšela. Postav se, Mirku, a řekni nám to nahlas!
    - Říkal jsem, soukal ze sebe neochotně Mirek, že se mi zdá značně nepravděpodobné, že by Slavie dala Spartě 8 gólů.
    - Ach tak, řekla paní učitelka. O fotbalové výsledky se s vámi přít nehodlám. Tys však použil jiné slovo. Flák, řekla paní učitelka s odporem. Nikoho to slovo netahá za uši?
    Nikdo se nepřihlásil. Dokonce ani Bohoušek ne, zřejmě si nebyl jistý, co a jak ho má za uši tahat.
    - Flek, prosím, to je podobné slovo, přihlásila se Tekrtová.
    - Šunknfleky! vykřikl radostně náš tlouštík Aleš...

    Vojtěch Steklač: Bořík & spol.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: včera v 21:12
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Centrální stezkou od západu na východ_2

         

    Ještě přidám pár fotek, které se k původnímu textu nevešly: Chudobínská borovice, kostel Nanebevzetí Panny Marie v Černvíru a krytý dřevěný most v Černvíru

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: včera v 22:20
    Autor: Aar
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Centrální stezkou od západu na východ_2

         

    A poslední tři fotky: kostel Navštívení Panny Marie v Lomnici, start naučné stezky Járy Cimrmana v Lomnici a

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: včera v 22:22
    Autor: Aar
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Centrální stezkou od západu na východ_2

           

      To poslední je Porta Coeli v Předklášteří u Tišnova

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: včera v 22:23
      Autor: Aar
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Centrální stezkou od západu na východ_2

         

    Skvělé. Gratuluji, jste fakt dobrý.
    A musím říct, že jste se tedy rozhodně nešetřily :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: včera v 22:43
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Nejen z mého kraje - parťačku nejen na kolo :-)

01.09.2024
Ahoj,rád bych vyrazil na projížďku s parťačkou. Sdílení zážitků je přece jen prima :-). Jezdím na kole bez motoru…

Hledám: Parťáka nejen na kolo

30.08.2024
Ahoj, já 180 cm, 52 let, mladistvého vzhledu i myšlení, hledá parťáka na kolo. Odpoledne, víkendy, okres Plzeň …

Hledám: Víkend na kole v České Kanadě 27.-29.9.

Hledám: Víkend na kole v České Kanadě 27.-29.9.
12.08.2024
Hledáme cyklistky i cyklisty na víkendovku 27. - 29.9. Cyklovíkend v České Kanadě nás zavede do pohraniční oblasti…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

380 cyklistů (6 přihlášených)

Centrální stezkou od západu na východ_2

Na dnešek jsme spaly v Davli. Úterý 16. červencePo snídani všechno uklidíme, pozamykáme, klíče dáme na…
Aar | včera

Centrální stezkou od západu na východ_1

Loni v dubnu jsme úspěšně projely Stezku Středozemím. Pochopitelně nám to dodalo odvahu k pokusu o zdolání…
Aar | 27.08.2024

Samotářská cesta skrz Polsko k Baltu

Tak jako každý rok, přichází čas, kdy manželka odjíždí na týdenní workshop BTZ neboli Bělotínský týden zpěvu…
Pavel63 | 19.08.2024