reklama
Země: Rakousko Rakousko, Německo Německo, Francie Francie, Polsko Polsko

Zkušenosti s autopůjčovnami (řetězce)

Koukám, že nadpis zní jako klasické založení reklamního vlákna, ale už zde dlím nějakou dobu, tak mi snad uvěříte upřímný zájem. :-)
Letos jsem při skupinové akci neuvisela vedoucí jezdce a uvízla v Polsku sama nějakých sedm set kilometrů od domova. S jednostopým kolem bych si troufala jít na vlak, s tříkolkou ovšem ani náhodou. Vyřešila jsem to nakonec půjčením auta a jeho vrácením v Katowicích, kde už to bylo výrazně blíž, aby pro mě mohl někdo z rodiny zajet.
A protože štěstí přeje připraveným, ráda bych měla pro příští roku tuto eventualitu už předchystanou. Ideálně pro nějaký mikrobus, kterým bychom se takto k hranicím mohli vrátit všichni (a při šanci, že bych z celé grupy byla jediná s řidičákem, bych měla i záruku, že mi zase neujedou :-)
Tj. sbírám zkušenosti s řetězcovými půjčovnami, které umožňují vrátit auto jinde než bylo půjčeno (stačí v rámci jednoho státu, pravděpodobně Německa). Abych se třeba pak nedivila, že z nich nevyrazím zpátky kauci nebo něco podobného.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.07.2024
Autor: Ifča
  • Re: Zkušenosti s autopůjčovnami (řetězce)

         

    Na úvod můžu přidat vlastní zkušenost: carnet.pl můžu, řekla bych, podmíněně doporučit.
    Při internetové rezervaci prováděné v sobotu na neděli mi sice byla potvrzena, ale očividně ji nepřečetl nikdo živej, kdo by mi to auto opravdu přistavil. Telefonát na "hotlajn" to ovšem sice se zpožděním, ale vyřešil. Tj. ověřit si předem po telefonu, problémy by nebyly.
    Auto bylo nové, perfektní, vrácení v Katowicích v neděli večer už bezproblémové (místo na parkovišti plus dostupná schránka, kam se vhodily klíče). Vrácení kauce rovněž v pohodě.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.07.2024
    Autor: Ifča
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zkušenosti s autopůjčovnami (řetězce)

         

    https://www.hertz.com/rentacar/reservation/

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.07.2024
    Autor: AV
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zkušenosti s autopůjčovnami (řetězce)

           

      Mám to chápat, že s touto firmou máš dobrou zkušenost nebo jen, že umíš gúglovat?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.07.2024
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zkušenosti s autopůjčovnami (řetězce)

             

        Ber to jak chceš. Co jsem slyšel od známých, byli s nimi maximálně spokojeni.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.07.2024
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zkušenosti s autopůjčovnami (řetězce)

               

          To je fajn. Odkud kam jeli a jak dlouho předem objednávali? A byl v tom i víkend? (Někde o víkendu "nepremávají" vůbec, někde mají za předání o víkendu různě vysoké přirážky atd.)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: včera v 05:05
          Autor: Ifča
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Zkušenosti s autopůjčovnami (řetězce)

                 

            To bohužel už nezjistím. Bryndovi na osadu už nejezdí, důvod proč neznám.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: dnes v 07:24
            Autor: AV
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Bavorsko na kole s výlety do Tyrolska

 (CK Mamut tour)
03.07.2024, 6 dní
15 590 Kč
cyklistický Autobusem

Korutany – rodinná cykloturistika

 (CK Kudrna)
03.07.2024, 5 dní
14 500 Kč
cyklistický Autobusem

Solná komora na kole

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 4 dny
8 400 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Cyklistku / cykloparťačku

včera
Ahoj, porozhlížím se po sympatickém protějšku na společné odpolední cyklo-projížďky. Jezdím cyklo-stezky a silnice…

Hledám: Na kolo z Prahy

30.06.2024
Ahoj, hledám tu pohodovou cyklistku na cyklovýlety do okolí Prahy dle dohody a třeba i dál na hory i pod hory.

Hledám: Cykloputování červenec

Hledám: Cykloputování červenec
11.06.2024
Ahoj. Přibližně v termínu 16.-31.7.2024 se chystám vyrazit na nějaké vícedenní cykloputování natěžko, destinace…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

267 cyklistů (6 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 9. část

Už se nám to pomalu chýlí ke konci Začal čtvrtý týden našeho putování. Chtěla bych psát o tom, že mám tohle…
Peggy | 10.06.2024

Z Drásova do Říma

Z Drásova do Říma, květen 2024 Po cestě 1000 km Polskem podél Baltu a Odry a Z Lince do Budapešti přes Alpy…
Monolema | 06.06.2024

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 8. část

Civilizace po Kyrgyzsku Mysleli jsme, že na noc zůstaneme někde blízko sedla, ale nakonec jsme ujeli ještě 11…
Peggy | 02.06.2024